Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Laciról mi a véleményetek?...

Laciról mi a véleményetek? Főleg erröl a kiborulásáról?

Figyelt kérdés
Én még jobban megutáltam.
2011. febr. 25. 19:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%
én is neki adnám a nyereményt, de ez esélytelen számára szerintem. Ha valahogy eljutna a döntőbe, na akkor azt mondom, hogy megnyerheti, mert ott már nem azt nézik, hogy ki mennyire szórakoztató, hanem azt, hogy ki milyen ember. Ott van példának a Szabolcs, Majka,Oki féle döntő.
2011. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%
Ez is igaz!De mi ezekbe a szórakoztató egyeseknek?ugyis lenne balhé,ha Éva v Alek kiesne.Mert sokaknak a balhé a szórakozás.Alek már csak magát ismételi.Újjat nem mutat.Mindemelett meg akkor is azt mondom,h egy becsületes embernek kell nyernie,nempedig egy olyannak,aki semmit nem tud felmutatni 30évesen.Ne ez legyen már a követendő példa!
2011. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
26%

Laci tényleg nagyszerű emnber lehet és tényleg nem agresszív, ezért nincs 40 évesen senkije sem ugye? Ki bírna meglenni mellette?

Egy terrorizáló, idegbeteg köcsög.

Aki nem az ő véleményét osztja az már rossz ember, ezért utálja Alekoszt és Évát, mert nem hódol be neki.

Laci mivel jobb Évánál? Semmivel. Egy idegbeteg őrült, állandóan fenyegetőzik.

Aki annyira kedveli Lacit lakjon vele, nem tudom hogy viselné az idegbetegségeit.

Ráadásul annyit zabál hogy nem igaz, az éjjeli online nagy részét az teszi ki hogy Laci zabál.

2011. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Azért Lacit sem kéne isteníteni, mert ha nem bűntetnék, szerintem szétvert volna ott 1-2 embert. Agresszív hajlamu, ellentmondást nem tűrő ember. Általánosságban nincs gond vele, de ha eldurran az agya, akkor olyan agresszív fejet tud vágni, és olyan megnyilvánulásai vannak, hogy csak fogom a fejem. És azért butaságokat is rendesen össze tud beszélni. Szóval szerintem ő sem követendő példa, bármit is tett le az asztalra. De a valóvilág amúgy sem a példamutatásról szól.
2011. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egy agresszív embert nem érdekli,h jaj most ha megütöm kizárnak stb.Úgyhogy ez nem igazán igaz rá.Én az online-ban,azt látom,h jókat nevet Alekékkal is.Inkább egyen,mint vedeljen.Néha tényleg olyanokat mond,h én is csak lesek,de hamar lecsendesedik.Idegesebb fajta ember,de nem agresszív.Mindenki fenyegetőzött már élete során.Igen,most nincs csaja,de a nekedvalóban volt a volt csaja,aki csak jókat mondott Laciról.Azt mondta,h ő is tartott Lacitól,de bebizonyosodott neki,h egy érző szívű,romantikus,jó ember.Vmi h.lyeség miatt mentek szét.Remélem,h megnyeri.
2011. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Egy ember nem csak attól agresszív, hogy verekszik. Igenis benne van a hajlam elég erősen. Majd minden emberrel előfordul, hogy fenyegetőzik vita közben, de azért őnála ez egészen más volt. Pl. ővele nem is nagyon vitáztak, mégis előadta ha ezt velem csinálja meg, akkor ezt meg azt teszem..meg a pszichogyilkos elméleteit is előadta, amit Aleknál már nemegyszer alkalmazni akart. És ez kicsit sem normális dolog.

De ez a mai megnyílvánulása tetszett, mert jól bemutatta Alekosznak, hogy milyen Éva, és mért kéne megbüntetni, ebben nem volt semmi kivetnivaló. Bár azért érthető Alekosz is, nem is azért védte, mert nem érdemelte volna meg Éva a büntetést, csak ez vele is kicseszés, hogy a párbaj előtt senkivel sem tud konzultálni.

2011. febr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Igaz,h nem csak verekedésben nyílvánul meg.Azért írtam,ha az lenne,nem tudná magát v.fogni.Ugyan már,nehogy azt mond,h pl. látol vmit,ami f.lbasz,és nem mondtad még sose,h te ezt meg ezt tetted volna.Ez marhas.g!Megértem,biztos Alek a kedvenced,nincs ezzel baj,ha neki adsz igazat(ahogy,akkor beszélt)Éva meg gondolkodna,mielőtt hőbörög,legalább a barátjára gondolhatna.Még jó,h mindenki mást kedvel,máskülönben unalmas lenne a fórumozás!Szép estét!
2011. febr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Számomra Laci nagyon sunyi. Mindenkit küld párbajozni. HARCBAAAAAA! De érdekes módon neki meg sem fordul a fejében párbajra húzni. Csak jártatja a száját, hogy úgy kint hagyja Alekoszt mint a fene, de aztán meg ilyen kis szerencsétlen Gombikára akarja bízni a feladatot.

A zabálást csak azért említettem, ert ez azt mutatja hogy semmi önfegyelme nincs. Semmi. Márpedig ha másnak magyaráz, pl Évának az ivásról, akkor ne legyen már ugyanolyan csak kajában.

2011. febr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%
Azért ne hasonlítsd már a kajálását a piáláshoz!attól senki nem lesz alpári.Majd kimegy ő,ha akar v. kihívják.Gombi magától mondta Alekot,és pont Laci akarta ledumálni,h nagy falat neki(hamár kaja:)),de mivel látta,h esélytelen a lebeszélés,így inkább biztatja,erőt ad neki:h kint hagyod,stb.Ez a sportolóknál szakmai ártalom,h még a leg nyikhajabbnak sem mondják,h sz.r vagy,hanem bíztatja,feltúrbózza.Önbizalom építés.Növényi is megmondta,h ez nem játék,hanem harc(ők ezt így látják)
2011. febr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a kezdetektől fogva unszimpatikus, nemcsak hogy agresszív, még primitív is.
2011. febr. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!