Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Laciról mi a véleményetek?...

Laciról mi a véleményetek? Főleg erröl a kiborulásáról?

Figyelt kérdés
Én még jobban megutáltam.
2011. febr. 25. 19:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem azért, hogy védjem Lacit, de szerintem nem fél a párbajozástól. Simán kiment volna ő is, ha Gombi nem vállalja fel, aki már egyből Olivér kimenetele után pedzegette, hogy ő szeretne a következő párbajozó lenni. Én úgy látom, hogy szeretne már ő is "megmérkőzni". Már korábban is azt remélte, hogy ő lesz kihívva.

Van igazság benne, hogy aki ennyit papol az önfegyelemről, az ne zabáljon úgy, ahogy ő teszi, de azért ez mégsem hasonlítható össze az ivászattal. Ő nem iszik, nem dohányzik, ő eszik. :D Valami függőség neki is kell. :D

2011. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Egyébként honnan veszed, hogy Alek a kedvencem? Én csak annyit mondtam, hogy megértem az ő álláspontját is, és szerintem Laci is, meg a többiek is, csak nem akarta,(akarták) hogy Éva továbbra is bűntetlenül garázdálkodjon. Szóval ez elég hülye helyzet volt, hogy ez a dolog pont párbaj előtt történt. De hát ahogy elnéztem az előzetest, a többség nem tartotta be, Szandika is ahhoz képest, hogy most épp utálja Évát, vígan beszélgetett Évával, és még meg is mosolyogták Bécit, hogy ő emiatt szólt.
2011. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Jó,ebben is van igazság,amit írsz,de közösen szavazták meg.Én is megértem Alekot.Min1 is, valaki így látja vki meg úgy.Mindenki más értékrend szerint él.
2011. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utálom azt a nagy zsírdisznót!!!!!!!!!!!!!!Undorító testileg és lelkileg is!!!!!!!
2011. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!