Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket is idegesít Szandika...

Titeket is idegesít Szandika viselkedése mostanában. Azokat akarja kivinni akik régen a "barátai" voltak. Nagyon megváltozott, én megutáltam. Ja és szerintetek ki fog nyerni és hány százalékkal holnap?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Holnap Alek nyer olyan 60-40% arányban.Szandika kétszínű,én soha nem kedveltem igazán,de most meg főleg.Nyavajog,nem akar részt venni semmiben,sajnáltatja magát stb.Mellette még sokat is káromkodik(jó a többiek közt is van ilyen.Annyi jobb műsor van,sokszor nem is értem minek nézem ezt a sz@rt!:D Valszeg csak Alek miatt,mert érdekes ember,ha kiesik tuti nem nézem ezt a fost!:D
2011. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem nagyon. Én nem szoktam szidalmazni azokat a játékosokat akiket nem szeretek, de Szandika annyira undorító, hogy ezt csinálja. Ő támadja a legjobban Alekoszt és Évát. Utálom Szandikát nagyon.

És ezt nem azért mondom, mert Alek párti vagyok, mert ha Béciékkel csinálná ugyanezt akkor is ugyanez lenne a véleményem. Ez a legundorítóbb emberi tulajdonság.

2011. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Engem nem idegesít.
2011. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szandika volt(!!)a kedvencem,nem is tudom mi történt vele :S.Teljesen megváltozott,mintha nem is ő lenne.Egyre jobban kezdem megutálni és lehet,hogy ez csak az én véleményem,de minden Anikó miatt van.
2011. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!