Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen meséket imádtatok...

Milyen meséket imádtatok régen gyerekként?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok gyerek, de még mindig szivesen elnézem a meséket :D sőt, imádom őket!! :) Kicsi koromban egyenesen odavoltam:

Scooby-doo

Dexter laboratóriuma

Flúgos futam

Pindúr pandúrok

A suli fantomja (ez a tv2n ment, de akárkinek megemlítem, senki sem emlékszik rá ://)

A szünet

Tom-Jerry

Papirusz (azt hiszem ez volt a címe, Egyiptomban játszódott, egy fiatal fiúról szólt)

Hupikék törpikék

Kacsamesék

Gumimacik

Minden kutya a mennybe megy

Micimackó

Ti milyen mesékre emlékeztek, amiket régen adott a tv (tv2 és rtl csatornája)? Mert hiába gondolkodom, nem jut eszembe semmi, pedig én szinten mindet néztem :DD segítsetek lécci :))


2011. okt. 30. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem szinte mindent leírtál ami régen ment:) de írok ha eszembe jut még valami. Amúgy amiket írtál szerinte nem mindet adta régen az rtlklub-tv kettő..
2011. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek + Mézga család, Frakk, Kisvakond, Kukori és Kotkoda, Csipet csapat, Nils Holgersson, Pumukli, A legkisebb ugrifüles. Nem mai mesék.
2011. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom ezek mentek e rtl-en meg tv2őn de ezeket szerettem még:


Dr. Bubó

Süni és barátai

Balu kapitány kaladjai

Kukori és Kotkoda

Mézga család

Nils Horgerson

Vizipók csodapók


Nekem nagy kedvencem volt az Ezüst Nyíl asszem ez ment m1en is, de én videóról néztem mindig. Meg sok sok Disney-t :)

2011. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az én kedvencem Mofli, az utolsó koala. Nem tudom melyik csatornán ment, de nem sokan emlékeznek rá (pedig annyira azért nem vagyok öreg). Sajnos nem találom sehol sem.:(
2011. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ezeket a meséket még most is lehet nézni a tv-ben a Boomerang mesecsatornán ott a régi Cartoon Network mesék mennek meg még pár új Mese is szerintem a Boomerang a Legjobb mesecsatorna ezen legalább mesék mennek nem ilyen élőszereplős hüjeségek mint a Disney Channelen csak sajnos a Boomerang csak a UPC-nél és a DIGI-nél Van.
2014. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én főleg Minimaxos voltam, kedvencem a 3-2-1 Űrpingvinek volt. Régen láttam már, azt sem tudom, milyen magyarul. Angolul szoktam nosztalgiából nézni (mert máshogy nem tudom). De szerettem a Jetixet, a RÉGI Nick-et és a RÉGI CN-t is.
2017. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most nem akarok offolni, de nagyon rég láttam az Űrpingvineket. Valakinek nincsenek magyarul részei? Mert nagyon megköszönném, ha feltenné valahova.
2017. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magyarul egyáltalán nem találom.

Port. Hu-n egyszer feltettem ezt a kérdést, az egyetlen válasz csak egy trolltól jött, eleve nagyon utáltam, az ostoba válasza pedig ez volt: "Tűnés slayer szenny!!!" Kis mocsok f..szkalap.

2017. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindent, ami ment. A nyolcvanas és a kilencvenes évek elején mégy csak normális meséket adtak.
2018. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!