Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi jogon van "megelégedve"...

Mi jogon van "megelégedve" Laci a többiek sport teljesítményével? Ki ő? Egy ugyanolyan sima villa lakó. Betegsége miatt nem értékelhető, mint játékos.

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 10:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Jól mondod.Ezért is írtam,h nem állok le vele.
2011. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%

És te mi jogon vagy felháborodva?Na bumm!

Neki is joga van, hisz tényleg sport ember és.És bocsi,de vannak olyan sportolók akik nagydarabok.AMúgy nem az izomméret határozza meg az erőt és a kondíciót.Ha jól emlékeznél, ő biciklizett a legtöbbet,pedig ő a legnagyobb darab, a vékony Anikó aki meg szuperalakkal rendelkezik majd összeesett 5 perc múlva...

A másik, h. nem kell ahhoz szakértőnek lenni h. bárki el tudja dönteni kinek milyen a teljesítménye.Egyértelmű h. ha valaki 100 m-el többet tud futni ugyan annyi idő alatt akkor egyértelműen javult.Itt nem hónapokat néztek csak 1-2 hetet.

A másik, h. mivel sportoló és egészségesen él, ezért azért gondolom van valamennyi fogalma h. mit hogyan kell csinálni(nem kell ahhoz edzőnek lenni).Őszintén szólva mi is szinte ugyan ezekete a feladatokat csináltuk tesiórán is és semmi bajunk nem lett és igen is mérhető vele a teljesítmény.Sőt ezek a gyekorlatok sportérettségin és felvételin is szerepelnek..

2011. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Thurston ***** válasza:
29%

"Ha neked nem ér semmit,az amit ő már elért kb.30év alatt,hát csak írogass ilyeneket."


Te mi az istenért vergődsz ezen minden kérdésnél? Gondolom te is sportember vagy, és kisebbségi komplexusod van, ezért adod lépten nyomon a kérdezők szájába azt, hogy nekik semmit nem jelent a sportteljesítmény. Rossz érzéssel tölt el, hogy véleményed szerint nem kap elegendő tiszteletet ez a gyökér. (lol)

2011. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Thurston ***** válasza:
Ja, mellesleg mielőtt okítod itt a kérdezőt, meg a korát firtatod, tanulj meg helyesen írni és fogalmazni. Aztán visszatérhetünk arra, hogy Laci mekkora eszetlen nagy király.
2011. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Laci egy idióta, aki állandóan játssza a nagy sportembert.Próbálja előadni magát, sok hülye meg be is veszi.pedig elég csak ránézni.....akkora hasa van, mint egy ház, a karján meg semmi izom.ez az ember sportol 30 éve?????Na ne hülyéskedjünk már.Különben én úgy tudom, hogyha vkinek sérve van, az nem nagyon mozoghat, tehát ez azt jelenti, h ő se nagyon ugrálhat, ergo nem sportol éjjel nappal, ahogy állítja.
2011. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A nagy harcművészeti oktatásáról meg annyit, hogy először magát kéne oktatnia önfegyelemre....vagyis nem kéne feszt zabálnia.Azt tudjátok, hogy mióta a Villában van, 10 kg-t hízott???na ennyit a nagy önfegyelemről.
2011. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező, van a facebookon Anti VV Laci oldal, na ott vannak még csak jó kis képek róla:-) Tiszta röhej....ha ránézek a nagy kisportolt testére, elfog a hányinger:-)))
2011. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Thurston:ki vagy te itt,hogy megmond,hogy hogy írjak!nézd meg pár kérdésnél hogy hány helyesírási hibád van,aztán okíts ki.Nem tudom miért érzed magad okosnak?!Az eredményei úgyis mást bizonyítanak,mint amit leírsz.Ne hidd el,kit érdekel?Milyem jogon írsz véleményt,ha nem is ismersz?Tudod mit,te meg egy abberált,vézna,tudálékos senki vagy,aki a saját szerencsétlen életén semmit nem tud felmutatni.Na ezt tetszik?Vagy te kritizálhatsz mindenkit?Minden olyan kérdésnél,ami nem tetszik neked egyből szidni kezdel mindenkit!Remélem majd szerzel egy nőt,aki kielégít,és megnyugszol.Írj,drága nyugodtan kutyát,macskát nem érdekli!
2011. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Laci egy visszataszító kétszínű hájas disznó, hiába is kampányoltok itt mellette.És szerencsére az ország nagy része ugyanezen a véleményen van, tehát ha minden jól megy, Lacika hamarosan eltakarodik.Most biztos Évát választják ki, ő kiviszi és kinthagyja Erzsit, utána Alekinyó majd gondoskodik róla, hogy Laci ne rontsa ott tovább a levegőt.Még hogy ő fog nyerni.....:-) LOL
2011. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna, hogy ezen ekkora vita törjön ki, de nem bánom. Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Sajnálom, de nekem hiteltelen ha egy ilyen formájú, magasságú, modorú, intelligenciájú ember van a fiatalok elé állitva példának. Ez elmenne a hullám vasútra fékezőnek. Mást nem nézek ki belőle. Olvasni, fogalmazni, beszélni stb. nem tud. Én megvizsgálnám az a doktori cimet is!
2011. febr. 28. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!