Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok Alekosz fogadtat...

Mit gondoltok Alekosz fogadtatásáról? Azért ez nem gusztustalan?

Figyelt kérdés
ő mindenkivel kezett fogott még azzal a nyomorék Bécivel is a kis senkiházi meg nem ment oda Alekhoz na ők az iskolázatlanok nem az Alek
2011. febr. 27. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Miért Ő odament Bécihez, amikor az jött vissza?
2011. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Sajnaltam Alekoszt en is.Remelem megnyeri a jtekot.

Szandika gusztustalan.

Remelem a kovetkezo kiesok a ket racz testver lesz.

2011. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem számíthatott erre a fogadtatásra, és nem hiszem hogy váratlanul érintette. Mindenkit úgy fogadnak, ahogy a villabeli viselkedésével kiérdemli náluk. Felnőtt emberek, el tudják dönteni, hogy kihez hogy álljanak. Ja igen, és anno ő se ment oda Bécihez amikor visszajött a párbajhoz, és Gombihoz se, amikor bekerült a villába. Arról meg ne is beszéljünk, hány embert kibeszél és megaláz bent a bunkóságával. Más is, nem arról van szó, hogy más nem, de akkor ne is várjon más fogadtatást. Aki neki fontos volt, az mindjárt a nyakába ugrott és szeretgette, ölelgette, gondolom nem rázta meg a dolog annyira. :)
2011. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem ment oda???? oda ment kezet fogott és gratulált!!

Én még csodálkoztam is, hogy valaki ennyire higgadt és udvarias tud lenni! egyébként a kérdésre válaszolva gusztustalan az az egész maradék banda ott benn..

2011. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Odalépett Bécihez, többször is elmondta a kézfogásuk alatt, hogy gratulál. Nézd vissza. [link]


De ha nem tette volna, akkor is mi van? Nem értem én ezt a magyar mentalitást tényleg. Szarrágásból kitűnő!

2011. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként nem a Bécit kellene kiszemelni, hanem a Szandikát, ő nem volt ott, a többiek nagyon kulturáltak voltak.
2011. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Igen, Alekosz odament Bécihez, kezet fogott és gratulált neki. Béci ezt most nem viszonozta, sőt, olyan morózus fejet vágott, és csak azt kérdezgette, hogy mennyi lett a %. Alekosz pedig nem mondta meg, ettől Béci csak idegesebb lett. Pedig azért valjuk be, hogy Alekosz nagyobb barátot veszített el, mint most Béci. És ezt nem Gombi személyére értem, hanem arra, hogy a Béci-Gombi barátság inkább csak kb. 2 hete kezdődött, vagy legalábbis akkor kezdett jobban kiteljesedni, az Alek-Olivér pedig több mint 2 hónapon keresztül fennállt. És egy nyomorult kézfogást nem tudott kipréselni magából, csak az eredmény érdekelte. Ebből is látszik, hogy mennyire csak az erejét szerette volna felmérni, de hát nem sikerült. Jó is, hogy Alekosz megtartotta magának ezt az információt, remélem így is marad.
2011. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Alekosz bucsuzaskor kit is olelt meg?csak az varta vissza akitol o oszinten elbucsuzott.
2011. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Jaj a búcsúzást ne vegyük már alapul...Olivér senkit nem ölelt meg, mielőtt kiment, mégis többen várták vissza. Ne fogjuk már ilyen hülyeségekre Béla taplóságát!
2011. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Kérlek szépen ez a Béci klán!

Mind gusztustalan! Illemtudásból 0 az összes.

Az első válaszoló gyagyás! Alekosz gratulált Bécinek.

De ez a trágya banda, szánalmas! Szandika egy féreg.


Azért jó volt látni, hogy Éva mennyire örült neki. Aranyosak ők ketten, remélem még sokáig ott lesznek, hogy egymásra támaszkodhassanak, mert a többi mind ki akarja őket csinálni.

2011. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!