Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Amikor Éva kiabálva, hisztizve...

Amikor Éva kiabálva, hisztizve, nagyképűen odavágta nemegyszer amikor haragudott valakire, hogy kiviszem és kinnt hagyom az nem volt beképzeltég, nem volt gusztustalan? Most meg így ki van akadva egy csomó ember Bécire?

Figyelt kérdés
Szerintem Olivér volt a leggusztustalanabb játékos, felépítette minden mozzanatát a villabeli létének, megtervezte kit, hogyan fog kikészíteni bent. Amit Anikóval művelt az kritikán aluli volt. A végső hajrában Alekoszt is padlóra pakolta volna. Én eleinte nagyon keveltem, de nagyon megutáltatta magát velem. Sokszor már én sem tudtam mikor hazudik, mikor nem. Én azt gondolom, hogy most nem is annyira a Béci fanok szavaztak, hanem az Oli utálók. Egyébként meg mindenki nyerni ment be. Mindenki a lakást, pénzt, kocsit akarja csak valaki kimondja ezt valaki meg álszentül nem.
2011. febr. 13. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért van valakire ki aki biztos magában
2011. febr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mit művel azzal a kis szutyok anikóval?
2011. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan megutálták és ez miatt ellene szavaztak, de ez is hozzá tartozik a VV-hez ez miatt van mit nézni naponta ezért sajnálom hogy kiesett.
2011. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkoztam, h az emberek miért nem akadtak Éva kijelentésein, de aztán eszembe jutott: mert Bécire más rosszat nem tudtak már kitalálni a villabeli élete alapján. Így kellett az ürügy, h ő "beképzelt"...
2011. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor Éva vagdalózik, akkor az nem nagyképüség, csak úgy mondja "ijesztegetésből" mondja. Éva nem nagyképű, sokszor látni rajta hogy sok olyan van akivel szemben úgy érzi simán alul maradna.


Az meg hogy Béci nagyképű. Tény, mert az. De Olivér ugyanilyen nagyképű volt, csak kicsit más a két srác.

2011. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!