Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted is szánalmas VV...

Szerinted is szánalmas VV Szandika viselkedése?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
A fene se igazod ki néha rajta,de sokszor igaza van.Az a baj,hogy mindent magára vesz,de még így is szimpibb 1-2 villalakónál!
2011. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
nem birom a csajt, pedig meg Oliver bent volt egyik favorit volt. nagyon megvaltozott. es amit ma az Alekosznak mondott ... aaahh, mintha csak magat jellemezte volna, mivel Alekosz nem karomkodik
2011. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Egy ocsmány "nőszemély", a nagy igazmondásával együtt.

Közönséges, mocskosszájú, visszataszító, dologtalan véglény.

A k.urválkodáson kívül nem ért semmihez.

[link]

2011. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvencem volt,de mióta Oli kiesett meghülyült szegény,és azóta egyre mocskosabbul viselkedik.Kezdem egészen megutálni. "Küzd a haragomért!"
2011. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Van egy elméletem , amit már leírtam itt, de most akkor ismételek.

Szandi azt mondta Alekosznak, hogy ő ellene fordult, mert a háta mögött ki dumálta. Gondolkoztam ezen, és lehet, hogy valahogy a fülébe jutott Szandinak, hogy Alekosz tényleg egy időben sokat dumált róla a háta mögött. Pl. mikor (ez nem volt összefoglalóban, én online láttam) Olivérrel dumált és odament Szandi, hogy ő nem akarja azt a fotózást. Akkor Alekosz szídta Szandinak a többi villa lányt, hogy melyik milyen gázosan néz ki. Miután Szandi odébb állt, akkor Olivér kérdezte Alekosztól, hogy miért mondott ilyeneket a többiekre, aztán akkor azt mondta elég gúnyosan és röhögve, hogy azért, hogy ne érezze annyira rondának magát mint amennyire csúnya. Meg mikor Volt a Béci-Olivér párbaj, akkor is folyton kidumálta, hogy miért nem tudja eldönteni kit vár vissza (ezt nem értem miért olyan furcsa, hogy jóban volt mind két párbajozóval)Meg elég sokat hangoztatta a háta mögött, hogy mennyire utálja mikor sajnáltatja magát. Na szóval lehet, hogy mikor bent voltak emberek pl. most a fitt héten, meg amikor tanárok voltak, meg bent volt Sanyi és Szandi barátnője is, szóval lehet, hogy közülük valaki figyelmeztette, hogy Alekosz mégsem olyan jó barát mint amilyennek ő hiszi. Csak persze ezt szintén nem vágták be a műsorba(ahogy sok mindent nem), mert elvileg ők nem kaphatnak infót kintről. Különben honnan tudná, hogy Alek tényleg nem tekintett rá barátként? Ha másik villalakó köpött volna, azt bevágták volna az összefoglalóba.

2011. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Jó és? Azt hiszi a többiek nem beszélték ki? Itt jóformán mindenki kibeszél mindenkit, és ha ő ezt nem veszi észre, akkor vessen magára. Menjen a fenébe a nagy őszinteségével. Ha baja van Alekosszal, ha esetleg megtudott erről valamit, vagy bármi miatt, akkor menjen szépen oda, beszélgessen el vele erről, oltsa le, ne csak utálkozzon a vakvilágba. És amíg ezt nem teszi meg, csak rébuszokba beszél és gyűlölködik, addig ne nevezze magát őszíntének, mert ezzel csak azt bízonyítja, hogy semmiben nem jobb a másiknál.

Az elején nagyon kedveltem Szandit, de már jó egy hónapja elindult lefelé. Mostmár ott tartok vele kapcsolatban, hogy nincs kedvem róla beszélni, nem érdemli meg a rá elpazarolt időt, energiát.

2011. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyra van magától, azt bezzeg elfelejti, hogy már rég kint lenne, ha nem kap még egy esélyt.
2011. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jóvan má na , én csak vázoltam az elméletem amit összedobtam a kis fejemben az összefoglaló után :D
2011. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Szánalmas, remélem megjön az esze, mert tényleg vicces és normális, volt!:)
2011. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20:59. Az a "Jó és?" dolog nem ellened irányult ám! Logikus volt a kifejtésed, van benne valami.
2011. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!