Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy Évi vs. Szandika párbajban...

Egy Évi vs. Szandika párbajban ki nyerne szerintetek? Ki a szimpatikusabb és mért, illetve mért nem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 19:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Sztem is Dika. Most nem megyek bele ebbe a 'napraforgós, árulós, kétszínűs' dologba...
2011. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem Éva nyeri meg a prábajt! Legalább is remélem! Én is egyetértek azzal, hogy az elmúlt 2 hétnek köszönheti a Szandika hogy sok szavazót elveszített!Én is csalódtam benn!Éva se egy szent, de ő legalább az elejétől fogva olyan amilyen!
2011. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
52%

Remélem Éva megy vissza, mert Szandi kibszottul irritál. Mindig is volt egy olyan gondolatom, hogy egyszer csak fordul egy nagyot. Évát sokkal jobban bírom!

Szerintem Éva nyerne, bár én nagyon szorosra tippelnék!

2011. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
39%
Éva 60-40%-al
2011. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%

Éva menne vissza...

Szandika volt a kedvencem de kb 2 hete megváltozott a véleményem nagyot fordult vele minden de Anikóval elvannak arra mennek amerre süt a nap szánalmas....Éva♥♥♥

2011. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Évi megy vissza,és nagyon fogok örülni. :P

Kiderült,hogy Szandi is kétszínű és olyan,mint az Anikó,napraforgó...

2011. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Éva, mert bár a Szandika jó fej csaj volt mostanra akkora lett az arca, mint a mozivászon. Én idáig nagyon bírtam, de mostanra forog tőle a gyomrom.
2011. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Éva nyerne,aminek örülnék is. Azért, amiket a többiek is felsoroltak, hogy nagyon megváltozott a viselkedése, egyszerüen irritáló, és gusztustalan, és biztos vagyok benne, hogy a szavazói nagy részét elveszítette. Éva sose viselkedett ennyire csúnyán, csak ha vita volt, de nem egész álló nap, mint Szandika. És Éva kezdetektől fogva hozza a formáját, szóval nincs csalódás, míg Szandit nem így ismertük meg az elején, ezért is az ő esetében ez egy nagy lesüllyedés volt.
2011. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
22%

jajjj! hat ne legyetek mar annyira elfogultak. komolyan mondom, else hiszem miket olvasok. miert Szandika a napraforgo? eva szamtalanszor kibeszelte (kibeszelte, ha nem emlekezunk utanna lehet nezni) es Szandikanak ebbol elege lett, jol is tette, en mar reg ott hagytam volna Evat, csak gondolom megsajnalta mert mindig visszasirta magat hozza. Eva a nagy baratno, mikor hogy jart a szaja hogy Oliverrel is mekkora spanok, aztan mikor Beci visszajott mit mondott? "Meg jo hogy az Oliverrel nem voltam olyan joba." Alekkal is azert van, mert igy biztonsagba erzi magat. De ahogy a tegnapi online adasba lattam, Alek se lesz sokaig vele. ez Eva

Amugy a kerdesre valaszolva, Szandika megy vissza:) nem sokkal de o fog :D na puszi

2011. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
40%

a masik dolog meg, annyira birom, hogy akik regen olyanok voltak hogy OLI ALEK SZANDI EVA es mekkora szajuk volt h Szandika Szandika, pont azok utaltak meg. na ki a "napraforgo".

apropo tanuljatok mar meg valami uj szot is, mert annyira elegem van abbol hogy mondanak egy szot, es azt hasznaljak egyfolytaba. engem ez irrital

2011. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!