Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lesz folytatása a Twilight-nak...

Lesz folytatása a Twilight-nak és a Karib tenger kalózainak?

Figyelt kérdés
Ja és eddig mennyi részük van?
2011. márc. 4. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Twilight: Eddig 3 rész és még jön 2

Karib tenger kalózai: Eddig 3 rész és még jön 1

2011. márc. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"jön" mint hogy még azokat forgassák, vagy "jön" minthogy már nem lesz több?
2011. márc. 4. 07:50
 3/7 anonim ***** válasza:

A karib tenger kalózia 4. úgy tudom június környékén jön majd,tehát még zajlik a forgatás.

A twilight-ból volt eddig 3,most forgatják a 4.-et ami úgy tudom ősszel jön ki majd,az 5.et meg majd utána forgatják.

2011. márc. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! :) És lehethogy még lesz majd több részük is?
2011. márc. 4. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:

A twilight 4.részét kettő részben fogják leadni.De viszont egybe forgatják le.Túl hosszú lenne egybe vetíteni a moziban,ezért kettéválasztják.tehát a 4.rész két részben lesz látható.Az egyik az idén amásik jövőre.A karib tenger kalózait meg most forgatják.És annak ellenére hogy Jony Deep azt mondta nem fog több részt elvállalni,mégis elvállalta.MÉG JÓ:csak miatta néztem meg a filmeket.

A twilight-nak nem lesz folytatása,ne várd.A könyv is 4 részes.Esetleg még csinálhatnak egy filmet Bree Taner rövid életéből,de ezt nemtom biztosan.

Remélem segítettem.

2011. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen köszi segítettél! :) Azt írtad hogy a Twilight-nak nem lesz folytatása, de a karib tenger kalózainak sem?
2011. márc. 5. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Még 1 rész,aztán ki tudja!Örüljünk ennek is.Azt hittük ez se lesz.
2011. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!