Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Honnan tudnam letolteni a...

Honnan tudnam letolteni a twilight sorozatot angolul?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem de nem talalom sehol mindig hangoskonyvet toltok le-.-"
2011. szept. 3. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:

talán warezbb

vagy torrent

van ilyen tévésorozat egyébként?

2011. szept. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a twilight magyarul Alkonyat..tudod az a nyamvadt vampir gyerek van benne meg az a bella nevu szerencsetlen XD biztos ismered aztan kesobb lesz benne az a Jacob nevu indian farkas gyerek...biztos tudod.
2011. szept. 3. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom, de egyrészt a tévésorozatoknál van a kérdés, nem a filmeknél, másrészt meg nem nagyon hittem el, hogy nem találod meg a sima twwilight-filmeket, mert gondolom az internet tele van velük. Szóval gondoltam, hogy ez is valami olyasmi, mint az a vámpírnaplók vagy mi.
2011. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából csak az a kérdés, hogy honnan akarod letölteni, torrentről vagy webes megosztókról és hogy milyen formátumban, minőségben.
2011. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 blaníííí ***** válasza:

Ha angolul szeretnéd ird be a googleba:

thepirat .. és az első link csak nem engedi linkelni -.- remélem segítettem.:)

2012. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!