Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV:Szerinted Alek és Éva...

VV:Szerinted Alek és Éva összeillenek? Örülnél, ha összejönnének, miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Évához senki sem való, véleményem szerint :D Szóval nem illik össze Alekkal :D
2011. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

"Évához senki sem való, véleményem szerint :D"


Hájjákmegnemértem. Tehát azt mondod, hogy te nem illessz hozzá. Mert ennek így nincs sok értelme.


Igazából szerintem Alekosz pont kifejezetten illene is hozzá, Évához egyértelműen olyan férfi való, akkor baromi nyugodt, akármilyen helyzetben jól tudja érezni magát. És fordítva, Alkoszt is kiegészíti Éva azáltal, hogy heves.

Mondjuk franctudja, hogy ezen tulajdonságokon kívül meg mennyire jönnének ki, főleg a való életben. Azt meg leszarom, hogy összejönnek-e.

2011. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Thurston ***** válasza:
Aha. Kétségtelen, hogy Éva lobbanékonysága és Alkosz higgadtsága a mindennapi életben egy kiváló kombináció. Nyilván egy heves ember örül, ha olyasvalakivel van általában, aki megnyugtatja, aki nem hozza ki a sodrából. A nyugodtabbik fél pedig jól járhat azzal, hogy a másik esetleg többször kiáll érte is. Nem is beszélve arról, hogy így azért a felek jóval érdekesebbek egymás számára.
2011. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én nem örülnék neki

évával sincs semmi bajom, de a szurkoló tábora sokkal kisebb, mint aleké

és ha összejönnének lehúzná alekoszt, akinek szerintem meg kéne nyernie az egészet

2011. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Igen,egyik sem 100as.


Hogy orulnek-e?nalam nem oszt nem szoroz,Evat ettol jobban ugysem tudom utalni,Aleknak talan jol jonne,lehet akkor nem lenne enyire nyomulos,ami nekem nem szimpi.

2011. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Összeillenek szerintem.
2011. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
telibefosom hogy mi lesz velük magasról...
2011. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírom őket, de szerintem nem illenek össze, és nem is szeretném ha összejönnének. Éva túl önző.
2011. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!