Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van mindenki bele...

Miért van mindenki bele b*zulva Alekoszba?

Figyelt kérdés

Én el imserem,hogy vicces jó poénjai vannak, vicces ahogy beszél meg minden.


DE!Vegyük példának Bécit: Sokan utálják mert egy bűnöző fegyverekkel pózol meg az előélete meg nagyképű.

Ez nem kell az országnak.


Nekik egy 8 osztályt végzett, amúgy tudatlan ,de meggyőző szaknyelven beszélő "szexuális ragadozó" kell.


Béci se jobb én nem mondom, de szerintem most ő volt a legjobb példa Alekosszal szemben.


És Alekosz is van olyan nagyképű mint Béci, csak Béci ezt jobban kimutatja....


Meg volt most ez a dal verseny is bent, mindenki szerint Béciék klippje jobb, de mégis Alekoszék vezetnek több mint 50%-al mert benne van Alekosz...Ha Bécivel lett volna Alekosz az a videó vezetne.

Szerintem ez annyira szánalmas, nevetséges ,hogy mindenki Alekosz b*zi.

Mintha valami Isten lenne...kijöne a villából a fél ország kiynalná a seggét, megy a nyali-fali....


Neked mi a véleményed??


2011. márc. 5. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először is a dalverseny: Nekem Alek a kedvencem, de ott Gigi tetszett a legjobban, és az egész zene sokkal szórakoztatóbb volt. Meg pl megláttam Évát a kényszerzubbonyban, meg minden hát XD


Alekra mindenki csak azt tudja felhozni vádaskodásnak, hogy 8 általánosa van. Tudod te hány ember futkozik 8 általánossal, és éli boldogan az életét?

Azért szertem Alekot, pont azért mert egy egyszerű ember, egy olyan ember, mint akárki más, és mert jól érzi magát odabent, és nem rosszindulatú. Ennyi.

Mindenki másról ez nem mondható el.

Bécit én nem ítélem el a bűnözős dolgai miatt, mert rajta kívül még annyi ember csinált már ilyen hülyeségeket, de ez nem alap nálam hogy elitéljek valakit. Azt se tudom miért csinálta stb...

De akik mindenáron utálni akarják pl Alekot nekik elég indoknak egy 8 általános.

2011. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez igaz, a 8 általános miatt nem lehet elítélni. Szandinak sincs asszem több, vele kapcsolatban mégsem szajkózzuk ezt. Mindenesetre fogalmam sincs, Alekoszt miért szeretik annyian. Engem nem is az idegesít, hogy buta, hanem hogy folyton úgy fejezi ki magát, mintha nyolc diplomája lenne, és sokszor már alig bírja befejezni a mondatot, úgy belegabalyodik ő maga is.
2011. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Thurston ***** válasza:

Szerinted komolyan jó ötlet összevetni Béci és Alekosz multját? Mert mondjuk a bűnöző árt másoknak. Ez egy olyan dolog, ami szerintem kifejezetten utal az ember (ocsmány) jellemére. Míg az szeritned milyen rossz hatással volt valaha bárkire is, hogy Alekosz csak az általánost végezte el?


Arra nem is gondoltál, hogy mindenki telibeszarja, hogy kinek milyen végzettsége van, meg egyáltalán milyen múltja, csak egyszerűen valamiért alapvetően szimpatikus az embernek az, ha valaki képes saját magát adni akármilyen helyzetben.

2011. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tokeletes peldat hoztal fel,Alekosz legalabb anyira bekepzelt mint Beci.

Sokan Beci ellen meg felhozzak azt hogy takarit es nagykepuen jar kel a Villaban.Alekosz persze termeszetesen viselkedik,gondolom otthon is vasalt ingben es cipoben jar kel a hazban,kezeben borospohar masik kezeben szivar,nekem ez inkabb egy sorozatszereplore hasonlit.A szovege igen,neha vicces ,de nagyon sokszor elore jol atgondolt monologot ad elo(pl mikor Becit csesztette,nekem az cseppett sem tunt ugy mintha ez az egesz szoveg hirtelen jutott eszebe)

Nekem azzal semmi problemam nincs hogy 8 osztalya van.

Jo erzi bent magat,ez teny,de kerdezem en normalis az hogy egyember jobban erzi bent magat,mint kint a valo eletben?Senkit es semmit nem hianyol kintrol,azert ez kicsit fura.

Osszegezve az egeszet en sem ertem mit esznek egy ilyen emberen.

2011. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hiába veritek magatokat, Alekosz jó fej, és kész:-)
2011. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Imádom Alekosz poénjait, meg stílusát, nagyon szórekoztató karakter. Szerintem az ember azért nézi ezt a műsort, hogy szórakozzon. A többieken szinte még sosem nevettem, annyira unalmasak olyan semmilyenek. Alekosz legalább egyedi. Az, hogy igazából milyen ember nem érdekel. Én a poénjaiért nézem. REMÉLEM Ő NYERI MEG!!!
2011. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a bajotok Alekosszal, hogy nem tesvér???
2011. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok,hogy Alekosz ellen csak a 8 általánost tudjuk felhzoni.

Béci ellen pedig csak azt hogy egy fegyver van a kezében....ami nem éppen jelenti azt hogy bűnöző, mert akinél fegyver van az ugye nem biztos hogy gengszter.

Esetleg van akit kirabolt??

Vagy bármi hasonló??Ez az egy dolog van amibe beletudtok kötni.

Vannak neki videói a youtubeon, amin szintén gengszterekkel/ről rappel, de rapper , most komolyan ovisoknak rappeljen altató dalokat?!

A rap általában erről szól.

Az meg hogy félig cigány nem számít.Alekosz meg félig görög...


Meg Alekosz anyukája szinte az összes Neked való műsorba elmegy hogy támogassa Alekoszt és mikor Alekosznak lehetősége nyílik üzenni a kintieknek azt mondja "Üzenem Tündinek hogy vigyázzon a házamra"


Ez milyen ember??Nem táplál semmi érzelmet és közben minden nőre rámászik,kiakarja őket használni.Szerintem a kihasználás rosszabb mint Béci nagyképűsködése, mert egy nagyképű ember nem árt, csak idegesít, viszont aki kihasznál...

2011. márc. 5. 22:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egyenesen utálom. Egy gusztustalan hernyó! Alkoholista, léhűtő, lusta, mint a dög. Én még 1x sem láttam dolgozni a villában. Állandóan pohárral a kezében osztja az észt. Ez lenne a példakép? Ciceró hozzá képest a néma levente. Próbálja olyan "szépen" kifejezni magát, hogy néha idegesítően hosszúra sikerül. Saját maga is nehezen keveredik ki a mondataiból. Hihetetlen, hogy egy ilyen ember viselkedése szimpatikus lehet. Igenis kibeszél másokat, azt gondolja, hogy tök értelmes, csinos, elegáns, simán szivarozó úriember. Annyira szegényes a viselkedése, mert állandóan a kameráknak él. Azt hallottam, hogy az RTL öltöztette fel, mert egy normális ruhája nemvolt. Így könnyű "elegáns"-nak lenni. Szóval én nem csípem. Nem őszinte, szégyen lenne, ha egy ilyen alkoholista, léhűtő nyerné meg a versenyt.
2011. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Háziasság: se Gigi, se Anikó, se Jerzy, se Szandika, de még az Éva se csinál semmit. Laci és Béci főz, legalábbis ezt látjuk az összefoglalóban. Nem azért mentek be, hogy dolgozzanak.
2011. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!