Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Béci végre megmondja Alekoszna...

Béci végre megmondja Alekosznak, megalázza a görög isteneteket hajrááá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 19:23
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
46%

Ez amit Alekosznak mondott Béci, ahhoz képest semmi ahogy Alekosz porig alázta a multkor http://www.youtube.com/watch?v=U9Dct5IbGRc


Úgy hogy eddig a párnapig örülj még Bécinek ameddig bent van. Mert szombaton takarodik haza!!!


:D

2011. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Mit szeretsz alekoszban? :D már mindenkivel át akarta értékelni a kapcsolatát,még a barátaival is,olivért provokálta gusztustalanul turkált a holmiai közt stb,évát gúnyolja,el volt szállva magától azt az intelligenciatesztje a béka segge alatt volt :D a filmből szedett dumáival meg a felettébb meghatározó és egyben szines szóhasználata izgatja fel a bioritmusotokat emberek? xD szánalmas.... lehet hogy valaki bűnöző volt,vagy mittomén de van akit a kényszer visz a lopásra esetleg,kis pesti suttyók vagytook akik szintén lopnak meg szájba akarjátok b.ni a másikat,mi ez emberek??? primitív lények vagytok xD


majd meglátjuk ki meddig marad bent...xD de megsúgom béci sokáig...

2011. márc. 10. 19:32
 3/50 anonim ***** válasza:
46%
Béci a nyerő :......
2011. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
39%

Látom az egyik kérdés válaszát lekoppintottad és bemásoltad ide.


Te se lehetsz több egy kis taknyos 11-14 éves kis lánynál.

XD meg ilyen kutyaf@sza


:D

2011. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
én írtam aztis ember xD idemásoltam 21éves srác vagyok de te gondolom a válaszodból ítélve nem ütöd a 15öt
2011. márc. 10. 19:36
 6/50 anonim ***** válasza:
59%
25 vagyok ;) egy bö tizessel tévedtél.
2011. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
78%
na mind1, nem veszekszek ez csak egy játék a VV :D:D
2011. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
arra reagálj már amit írtam alekoszról te... na???
2011. márc. 10. 19:39
 9/50 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel a vita,csak az idegesít hogy azt a primitív kérdőjelhátú embert istenítitek... nézzétek meg a filmeket amiket néz,jjaj ne hátha azt mondjátok hogy az alek dumáját lopja a majd 50 éves film xDxDxDxDxD
2011. márc. 10. 19:41
 10/50 sacsa ***** válasza:
54%
Úgy istenítik Alekoszt mintha ő sz..ta volna a spanyolt viaszt.Közben meg egy nagy nulla a csávó
2011. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!