Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Béci végre megmondja Alekoszna...

Béci végre megmondja Alekosznak, megalázza a görög isteneteket hajrááá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 19:23
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
12:50! Ha Alkesz nyeri meg ezt a játékot, akkor már nem érdemes dumálni semmiről, csak sírni volna érdemes a szavazók - vagy éppenséggel a tv-s rendezés - színvonala miatt. Azért elköltözni ebből az országból kimondottan emiatt igazán nem érdemes, mert az emberi butaság határtalan.
2011. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Alkesz le sem tagadhatná, félig-meddig melyik nemzet vére csordogál az ereiben. Aki kicsit is ismeri ama népet, tisztában van vele, hogy nem a szorgalmáról híres. Ha valaki, hát Alkesz ezt folyamatosan bizonyítja villabéli viselkedésével is.
2011. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
12%

HAJRÁ!

...ale-kosz, a "görög isten"


a VV.bikája:

[link]


"munkában":

[link]


+egy, az értelmi színvonalának megfelelő, érvelés:

[link]

2011. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

1.) "Úgy hogy eddig a párnapig örülj még Bécinek ameddig bent van. Mert szombaton takarodik haza!!!


:D"


A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 03-10 19:28

---------------------------------------------------------.............----------..........----------


2.) "Oszthatjátok Alekot, úgy is ő fogja megnyerni a VV4-et.És azután dumáljatok!"


A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:50


a két válaszoló egy és ugyanaz az személy!

és ha úgy jön be a megérzése, jóslata a másodikként idézett válasza is mint az első, akkor a szavaival élve "dumálunk"! már, dumálhatunk is!

2011. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Utolsó :

Tévedésben vagy! :)


Én vagyok a mai 12:50-es válaszoló.

Oszthatjátok Alekot, úgy is ő fogja megnyerni a VV4-et.És azután dumáljatok.


A másik az nem én vagyok, attól hogy az a válaszoló is 71%-ban hasznos válaszokat ad mint én, azt nem jelenti az hogy egy , és ugyan az a személy!

:)

2011. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

ez a videó a VALÓ-világi? ...Alekoszt, az INTELLIGENS magyar (és külhonban élő) NŐK BÁLVÁNYÁNAK, zeng, görög isteni (ZEUSZ-i, Δίας) olümposzi ....dicshimnusz!

Tisztelt hölgyeim és uraim!

kéretik, figyelmesen megtekinteni!

http://www.youtube.com/watch?v=uSnZ5XMTGeI&feature=email

2011. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

nahát! ezt is megértük...

[link]

a görög anyja véleménye "okos(záp)tojásunkról!

2011. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:11 üzenném tőlem jöhet Alek úgy is bukok rá mert aranyos és cuki és....

2011. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
21:34! Gondolom te is hasonló módon vagy aranyos és cuki, ezért frankón összepasszolnátok. Hát ha, ne adja Isten, Alkesz nyerné meg a fődíjat, még nőt is kapna a pénzéért. Olyat biztosan, mint te.
2011. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
nem baj az h én milyen vagyok az a lényeg hogy Alekosz az nagyon aranyos férfi és ő fogja meg nyerni
2011. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!