Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek az idei VV-nek...

Szerintetek az idei VV-nek nem lesz böjtje? (komoly kérdés)

Figyelt kérdés
Itt arra értem, hogy csomó fórumon már magyar-roma háború alakult ki. Élőben is hallottam, hogy a cigányok megfenyegettek egy magyar Lányt, mert nem szereti Béciéket. Ez a műsor teljesen fellázít mindenkit, aminek szerintem komoly következményei is lehetnek. Szerintetek rosszul gondolom?
2011. márc. 10. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
hát szerintem a politikai pártok sokkal jobban egymásnak uszítja az embereket mint ez a szenny VV. amúgy ki ezen a szarin képes vitázni az legyen magyar vagy cigány, az meg is érdemli.
2011. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

En most komoly leszek. Nekem lassan elegem van belole, hogy mindenhol az van "hogy Becibol kijott a cigany enje". de azt nem veszi eszre senki, hogy Alekosz mar az elo musorba bevolt "csipve".

De azt hiszem, hogy ez volt az utolso VV`s kerdes amit itt elolvastam, mert komolyan mondom, az eletkedvem elmegy amikor latom hogy mekkora ciganyozas folyik itt.

2011. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem rasszizmusból, de egy magyar műsorba egy ilyen valóságshowba nem kellett volna beletenni cigány származású embereket, mert ez előre látható volt, hogy az indulatok elszabadulnak.

Amúgy meg Béci az aki odabent kb már mindenkit megfenyegetett, (aki nézi online az tudja, aki nem nézi, az meg így járt)szóval erre most mit lehetne reagálni, mint hogy az emberek cigányoznak.

Béci egyáltalán nem azt mutatja, hogy igenis le az előítéletekkel, mert lehetnek rendesek a cigányok is.

Béci nem jó példa erre.

Van sok cigány származású, akikk tesznek azért, hogy megmutassák, hogy nem kell előítéletekkel nekimenni az embernek, de Béci nem tartozik közéjük.

2011. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kamumail :

Ok, persze, de élő műsorba támad, hogy ki hogy dolgozik meg a pénzért? És próbálja megalázni egy ország előtt? A saját számában arról énekel, hogy minden nap más- más villában buliznak és nekik ez az élet! Akkor miről beszél? Mégis minek ennek a gyereknek 50 milla? És azért az tényleg bosszantó lenne, hogy mindenkit elnyomva a roma nyeri meg majd a végén!

2011. márc. 10. 21:26
 5/11 Thurston ***** válasza:

"De azt hiszem, hogy ez volt az utolso VV`s kerdes amit itt elolvastam, mert komolyan mondom, az eletkedvem elmegy amikor latom hogy mekkora ciganyozas folyik itt."


Én például csak simán azt mondom, hogy egy szarember. Teszek rá, hogy cigány. Csak éppen őt látva nem csodálkozom annyira, hogy miért utálják annyian őket. (Az én környezetemben abszolút nincsenek cigányok, így amúgy fogalmam sincs, hogy mi a szitu velük.)

2011. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te most komolyan egy rap szövegből vonsz le dolgokat?

Még akartam értelmesen válaszolni, de ezután felesleges....

2011. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem rasszizmusból, de egy magyar műsorba egy ilyen valóságshowba nem kellett volna beletenni cigány származású embereket, mert ez előre látható volt, hogy az indulatok elszabadulnak.


Akkor csak fehereket kellet volna betenni?Tiszta magyar vert?Mi ez ha nem megkulomboztetes?

2011. márc. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kérdező:


mindenki aki ebben a villában van, megérdemli ha szart kap. egyik sem jobb a másiknál. és mellesleg átverés az egész. forgatókönyv szerint megy. ne nézz ilyen marhaságokat.... szerintem.

2011. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lol ez hülyeség. magyar vagyok, nem szeretem a cigányokat, de Bécinek szurkolok. És komolyan ha olyan lenne minden cigány mint Béci bent, akkor nem lenne bajom velük...
2011. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:25


Tudod ezzel az a baj.

(Leírom a véleményemet, ezek példák lesznek, nem megtörtént dolgok, hanem példák, amikkel alá akarom támasztani a véleményeket, úgyhogy a sok olyan hozzászólástól, hogy és mégis, hol láttad, hogy ez meg ez történt, kérlek kíméljetek, mert ez csak példa.)

Még egyszer. Tudod ezzel az a baj, hogy bent van emberek (Teljesen mindegy kik, és milyenek.) és bent van a villában egy magyar, és egy cigány is. Bent vannak mondjuk 30 napja. A magyar 23 napig büfög az asztalnál, türelmetlen, tapintatlan, bunkó, nagyképű, neveletlen, fölényesen beszél a többiekkel, úgy csinál mintha mindenkit a fenekéből rángatott volna ki, primitíven közelíti meg a dolgokat, folyton káromkodik, mi emberek erre semmit nem mondunk, vagyis kevesen, és akkor megkapjuk azt, hogy "Na, Te is olyan lehetsz, mint a cigány akit védesz." A cigánynak ebből a 23. napon elege lesz, és 7 napon keresztül, bántja a magyart, bunkó vele, úgy beszél vele mintha a fenekéből rángatta volna ki, és folyton káromkodik. De hiába volt előtte 23 napon keresztül tisztességes, kedves, hiába figyelt oda mindenre, mert erre az emberek azt mondják "Látszik, hogy cigány van. Na előjött a cigány énje. Mi van nem bírt tovább a cigány vérével?" Van mire fogni.

2011. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!