Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A közelmúltban látottak...

A közelmúltban látottak alapján ha ma Béci megy vissza, nincs igazság a Földön?

Figyelt kérdés
Ez a fa.s.z.i egy köc.sögduda! Eddig elviseltem valamennyire, de amit művel, az már túlmegy minden határon. Le vele! :)
2011. márc. 12. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

ha Béci visszamegy az az RTL manipulációja, mert Szanda unalmas, Béci meg csinálja afeszkót, ergó vele nőne a nézettség.

De az alapján amiket Bécike csinát az elmúlt napokban már rég ki kellett volna zárni, ugyanis a rágalmazás és fenyegetés az bűncselekménynek számít, nem holmi Villa szabályt sért csak hanem a TÖRVÉNYT!

2011. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Olvasom a kommenteket a valóvilág oldalán, ott is ugyan ezek mennek , a kommentelők 90%-a Béci ellen van.És írták ezt a bekiabálós dolgot is, hogy ne hogy elsumákolja az RTL stb..

És a kommentek moderáláson mennek át, és ezt elolvassák.Remélem hogy lessz ennek következménye, még a mai összefoglalóban.

De úgyis ma már úgy is otthon fog aludni ez a beképzelt öntelt, arogáns majom Béci.

HAJRÁ SZANDIKAA!!

2011. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kaptatok egy-egy zöld kezecskét, mert marhára egyetértek. Nálam a mai videó-látottak alapján a fickó totál kiverte a biztosítékot. (Jah, és bevállalom, nézem a VV-t.) :D
2011. márc. 12. 18:34
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Ne nézzétek ezt a sz@rt, mert hü lyék maradtok.

19:30 Duna TV

HAJRÁ FRADI!

2011. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
én nem szeretem Szandikát de esküszöm dobtam rá 2 szavazatot hogy ez a köcsög nagyképű se*gfej kitakarodjon onnan! HAJRÁ ALEKOSZ!!
2011. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak. Oké, aláírom. Eddig hideg volt, valamit nézni kellett. Sőt, még a fociban is érdekelt vagyok. De ez a hülyegyerek menjen a p.csába, mert engem ma spec. (videókat néztem vissza, köllött ez nekem), annyira felhúzott, hogy kééész vagyok tőle. Ha ezt megeszik az emberek, akkor gratula nekik. :S :S :S

Nem vagyok Szandi-fan, csíptem a csajt, aztán nem, aztán megint igen, szóval el sem tudom dönteni, de ez a Béci egy gerinctelen féreg. Sajnos szó szerint. (A zöld kezecske azé" megy neked is!) :)

2011. márc. 12. 18:45
 7/16 A kérdező kommentje:
18.44-esnek! Nagyon helyes!!!! Ha megteheted, küldj még többet. Sajna nem vagyunk egyforma anyagi helyzetben. Max. egyet eleresztek. Többre nem futja.
2011. márc. 12. 18:47
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Én nem nagyon tudom nézni a vv-t rossz időben megy, csak a videókat nézem utólag de ez a béci gyerek nekem is felháborító, ahogy beszél borzasztó... de van egy olyan sanda gyanúm hogy visszamegy, mert a köre visszaszavazza na meg a "celebek" (akik amúgy nem tudom mit esznek rajta)
2011. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


Szandika oldalán is áll egy csomó celeb. Este a Belevelóban is a meghívott celeb vendégek közül egyiksem Béci oldalán állt, mindegyik Szandikáén.


:)

2011. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok. :(
2011. márc. 12. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!