Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A vak Krizbai Teca csak...

A vak Krizbai Teca csak szánalomból jutott tovább, Gomes meg besírta magát a döntőbe mint Tabáni, Kutasi Árpi is csak azért nyert, mert szegény volt. Hol az igazság? Mikor fogják a tehetséget is értékelni magyarok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 23:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Egyetértek. Azért sírják el magukat, mert szépen énekel, és tud boldog lenni mint vak. De sokkal jobbak is vannak..
2011. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Jaaaj a lezbi bohócról ne beszéljünk. A sírás hatásos volt..
2011. ápr. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Gomez lehet , hogy besírta magát , de Teca szerintem tényleg jól énekel !
2011. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%

Hát a mostani mezőny nem volt valami jó,de akik jók voltak azok ott vannak a 8-ban.

Szerintem akik továbbjutottak nagyon jók voltak,nekem nagyon tetszett a produkciójuk!

2011. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Most csak 8-an lesznek a döntőben? Mert az eddigi szériákban mintha legalább 12-en lettek volna..
2011. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha vki azt mondja Gomez-ra h nem tehetséges az legalább annyira vak mint szegény Teca. Amúgy nem tudom, ha te elveszíted mind2 szülőd már 12 évesen így anyák napja előtt sírtál e volna. Amikor arra gondolsz, h vajon most büszkék e rád a szüleid, mert biztos h ez jutott eszébe.
2011. máj. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

Elég nyers vagy, de egyetértek veled. Bár tetszik Teca hangja és aranyosnak találom őt, de szerintem ha látó lenne, már kiesett volna.


Amúgy az a Gomez tényleg nő? Mert tegnap mutatták smink nélkül, és nő létemre megjegyeztem, hogy "hmm, nem is rossz pasi"..erre a párom mondja, hogy ez egy nő..grr:S

2011. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Tabanai jol enekelt,A mesemondo kisfiu pedig nem Kutasi hanem Utasi.
2011. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
A vak csak nagyon jól zongorázik, azt se felejtsük el. Hány ember volt már az előző szériákban, aki negyed ennyi tehetséggel vagánykodott és végig is szavazták. Amelett, hogy szépen énekel,hamis hangok nélkül, és írt egy szép dalt, ami nem 3 akkordos gagyi volt, mint általában szokás ilyen műsorokban. Ne juttassanak tovább senkit szánalomból, de ha jó valaki, akkor ne gondoljunk rögtönt arra...
2011. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem Gomes marha jó volt... Én pl. nem láttam a sírést mert kikellett mennem a szobábból... és mégis simán bejuttattam volna... Lehet, hogy van benne egy kis szánalom is, mmint Teca bejutásába... Viszont anno a kerekesszékes férfit se jutatták tovább az előző szériában. És nekem tetszik a hangja... Ha meg a tehetséget kell értékelni akkor Timicsen miért jutott be?
2011. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!