Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Itt a gyk-n meg minden hozzász...

Itt a gyk-n meg minden hozzászólás Bécike ellen szólt most hogy hogy előkerültek a Béci-fanok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Úgy hogy most már vissza ment Béci , és nekik is kinyílt a szájuk!

:)

2011. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj!

Én Bélának szurkoltam, de egyetlen kérdéshez sem írtam oda, mert nem látom értelmét annak, hogy belemenjek a cigányozásba, meg alkeszozásba. Te is tudod, hogy ebből csak az lett volna. Elolvastam hogy miket írnak, elvétve találtam pár olyat, hogy Bélának szurkol valaki, és máris mentek a támadások. Na ebből ki akartam maradni. Biztos, hogy nem csak én vagyok így ezzel. Ezek szerint akik ellene vannak, inkább a neten lájkolgatnak és szidják, akik meg szeretik inkább szavaznak lájkolgatások helyett. Szerintem.

2011. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Én eddig is Bécinek szurkoltam a tegnapi párbajon (győztesként viszont Alekot akarom látni), és kb. 76%-ról estem 68%-ra, köszönhetően a sok c*gányozó idiótának, akik bele vannak esve a virsliszájúba :D
2011. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én 3%-ot mentem le, tegnap óta.
2011. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja én is a lepontozás miatt nem írtam.És úgy vagyok, mint az egyik válaszoló, itt Bécit vártam vissza, de Aleknak örülnék, ha megnyerné az egészet.

Töröm itt magam értelmes és hasznos válaszokkal, amit persze b@sznak felpontozni, de egy szimpla véleménynyilvánítás után elkezd zuhanni a százalékom.

2011. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Béci fanjait nem szabad lebecsülni, a legtöbb cigánynak nincs internete, és a rajongói nagy részét azok töltik ki, a maradék meg fellelhető itt-ott. Ráadásul nincsenek is olyan sokan....
2011. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beci fann vagyok de egyik Becis kerdesre sem valaszoltam,pusztan azert nem ,mert az ilyen cigos beszolassokkal nem tudok mit kezdeni.
2011. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is Béci fan vagyok és válaszolgattam is kérdésekre,igen is elmondtam a véleményem nagyon sok mindenről,és mi történt?Csak ugy estek le a százalékok és támadtak engem is a főként Alekosz fanok.
2011. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!