Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A UPC mikortól fog digitális...

A UPC mikortól fog digitális jelet sugározni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 22:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A UPC pár éve már digitális jelet sugároz, így a válaszom, ca. 2007 óta (de lehet 2004 is, ki emlékszik).
2011. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ne beszélj már zöldségeket...
2011. márc. 13. 22:41
 3/25 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem olyan választ ad ami neked kell, az azért lehet mert te sem úgy teszed fel a kérdést. Az első válaszoló korrekt választ adott arra hogy mikortól (tehát már régóta) sugároz digitális jelet a szolgáltató.

Te valószínűleg arra vagy kíváncsi hogy mikortól kell átállni mindenkinek analógról, mégsem azt kérdezed hogy mikor fog a UPC kizárólag digitális jelet sugározni. Mert ha tényleg erre vagy kíváncsi, kérdezt ezt. Ha nem, akkor az első válaszolóval sem volt semmi gond, de ha az én válaszom sem megfelelő, akkor tényleg a kérdéssel van a baj.


[link]

Tehát a link alapján jelenleg 2015-ben történik meg az átállás, amikor minden szolgáltató, így a UPC is csak digitális adást fog szórni.

2011. márc. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
igen erre gondoltam. 2015??? Hát nem kapkodják el...
2011. márc. 13. 23:53
 5/25 anonim ***** válasza:

@23:47

A te válaszod sem megfelelő. A digitális átállás kötelezősége csak és kizárólag a földfelszíni sugárzásra vonatkozik, ahogyan ez az általad hivatkozott anyagban is szerepel. A UPC vagy bármely más szolgáltató a saját kábelhálózatán ettől még nyugodtan adhat analóg jelet (és fog is adni, amíg neki megéri).

2011. márc. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok.. Köszönöm a támogatást.

Tisztelt kérdező! A UPC semmiféle földfelszíni sugárzást nem végez. Erre MO-on az Antenna Hungária jogosult, és végzi a sugárzást. Elméletileg 2011 végéig kellet volna befejezni az analóg sugárzást MO-on, de ezt az időpontot pár hónappal ezelőtt "elnapolták" egy későbbi időpontra.

A UPC műholdon keresztül sugároz (megbízás alapján, mert nyilván nem az övé a műhold) korábban analóg, pár éve már csak digitális formában. A UPC kábelszolgáltatásban szerződés (engedély) alapján jogosult a megvásárolt csatornák továbbítására.

Amiről a kérdésed szólhat (de ezt még ezidáig nem közölted, nem is biztos, hogy így van), az az, hogy a "UPC, mint KÁBELEN szolgáltató mikor fog digitális jelet szolgáltatni?"

2011. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Korrigálok: ... mikor fog CSAK digitális jelet...
2011. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Tisztelt kérdező! A UPC semmiféle földfelszíni sugárzást nem végez."


Ki mondta, hogy végez? -.-

2011. márc. 14. 11:55
 9/25 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, ezt nem lehet másképp érteni:

"digitális jelet sugározni?"

2011. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: korrigálom magam, azt valóban nem állítottad, hogy földfelszíni sugárzást végez, a digitális SUGÁRZÁSRA vonatkozó választ első hozzászólásomban megválaszoltam, amit Te kifogásoltál, zöldségnek tituláltad.

Hol van abban a zöldség?

2011. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!