Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miből gondolják sokan, hogy a...

Miből gondolják sokan, hogy a Való világ megrendezett és előre meg van írva, hogy ki nyeri?

Figyelt kérdés
Először én is úgy gondoltam, sőt még most sem vagyok benne biztos, hogy amit a nézők látnak az nem valami forgatókönyv szerint zajlik. De Mi értelme lenne az egészet előre megírni? Azért gondolom csak olyan embereket válogatnak be, akik nem csak ülnének ott egymagukba, hanem akik felkeltik a nézők érdeklődését, műsort csinálnak nekik. Úgy tudom -mert én nem nézem csak láttam már belőle részletet- kapnak feladatokat is olyanokat, amivel elszórakoztathatják a nézőket. Biztos vannak bent olyan emberek, akik szeretnek színészkedni azért, mert gondolják, így több az esély a bennmaradásra vagy mert bekerült a tv-be és így fel tudja hívni az emberek figyelmét. A szavazásnál is értelmetlen, ha előre meg van írva, mivel ha valakire többen szavaztak értelmetlen a másikat visszatenni a villába, mivel így van rá esély, hogy pár néző nem követi többet a műsort, mert nem az ment vissza, akit ők akartak volna. Szavazni úgy is fognak rá, még ha 1000Ft+áfa is lesz egy sms, mert vannak ilyenek.
2011. márc. 14. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. márc. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először Én is azt hittem, hogy minek megrendezni, meg biztosan nem. De aztán meglátni az egymás után készült leleplező videókat már belátja az ember. Itt a manipuláció a lényeg, karaktereket adnak elő és ők döntik el, ki legyen a győztes karakter és a nézők értékrendjét így manipulálják. Vannak akik ezt megunták Gina és Olivér akik inkább kiszáltak.
2011. márc. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Na már megint......én már jó néhány kérdésben kifejtettem miért nem lehet és miért nem éri meg megrendezni a műsort ilyen formában,de mintha kis naiv tizenéveseknek beszélnék.

Én is írtam, hogy üzleti szempontból csak azt éri meg visszajuttatni,akire több szavazat jön.De minden kis hülye,ezt figyelmen kívül hagyja.

Szerintem kis ostoba tizenévesek gyártják ezeket az összeesküvés-elméleteket,akiknek gőzük sincs az élet működéséről.

2011. márc. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aki a való világot nézi, már annak sem sok gőze lehet. A családból nézik páran, és elmondhatom, hogy totális agymosás.


Szerintem is meg van rendezve. Mi értelme lenne? Nem tudom, de nem is érdekel. Az rtl amúgy sem az értelmességéről híres.

Ott volt a maunika só. Azok az emberkék kaptak talán 20 ezret, csináltak egy kis balhét és csókolom. A birka népnek nem is kellett több, rátapadtak a képernyőre.

2011. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Szerintem is meg van rendezve. Mi értelme lenne? Nem tudom, de nem is érdekel. Az rtl amúgy sem az értelmességéről híres.

Ott volt a maunika só. Azok az emberkék kaptak talán 20 ezret, csináltak egy kis balhét és csókolom."


Ez a nem tudom, de nem is érdekel baromi jó hozzáállás. Ha már állítasz valamit, akkor próbáld már elhitetni velem, mert egy kijelentéssel nem fogsz meggyőzni. A mónika show az meg teljesen más. Arra senki sem lenne kíváncsi, ha csak simán beszélgetnének egymással. El kell valahogy adni a műsort, verekedéssel stb.


Miért jó, ha már előre meg van írva, hogy ki nyeri a műsort? Akkor ezt a többiek is tudják. Persze ilyenkor mondhatják, hogy de ők is kapnak pénzt a hallgatásért. Oké, és nem b@ssza a többiek csőrét, hogy ők kevesebbet kapnak, mint az előre megírt nyertes? Nem látom értelmét, hogy olyanokat küldjenek vissza a szavazásról, akit a nézők nem szívesen néznek.


http://www.youtube.com/watch?v=GWFfd67nnaU&feature=related


Itt láthattunk egy kis hibát a végén. Ez az "élő" - azért idézőjelben, mert az online közvetítés tudtommal késik 15 percet - közvetítésen is így ment le? Biztos, hogy néhány rész meg van szerkesztve, de szerintem nincs értelme az egészet előre megírni. Gondolom kapnak olyan feladatokat, ami a nézőket elszórakoztatja.

2011. márc. 14. 13:04
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Engem már jól le is pontozott egy két ostoba:)

Csak ettől még nem fognak tudni gondolkodni:)

De biztos jobb azoknak hinni,akik csak vagdalkoznak és nem mondanak semmi logikus és értelmes érvet.....ezek vagytok ti:)

2011. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Na már megint......én már jó néhány kérdésben kifejtettem miért nem lehet és miért nem éri meg megrendezni a műsort ilyen formában,de mintha kis naiv tizenéveseknek beszélnék."


Nem láttam és nem olvastam azokat a kérdéseket. Ha belinkeled, elolvasom

2011. márc. 14. 13:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem bezsélve a mónika sóról, iegn ! Én is találkoztam személyesen olyanokkal akik kemény 30 ezret kaptak, hogy műsorban elvállalták, hogy a roma lányt tehetrbe ejtették ! Mellesleg a roma család kapott 70-et, de számtalan ilyen volt ! Ezt miért csinálták ? Nézettségért ! Církusz kell, mert arra kíváncsiak a népek ha egymásnak esnek mint a springer showban. A villában szted, ha nem lenne megrendezve lenne mindennap konfliktus ? Hát nem hinném !
2011. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ott a beválogatás alkalmával olyan embereket raknak össze, akikkel szerintük eladható lesz a műsor. Olyan nincs, hogy egy közösségben mindenki egyformán bírja, szereti egymást. Kialakulnak ellentétek, mert pölö a másik nem úgy szólt a másikhoz, ahogy neki tetszik vagy ilyesmik. Elég megnézni egy munkahelyet. Irigyek egymásra az emberek, kibeszélik egymást a másik háta mögött, pletykálnak, sőt még az iskolákban is van ilyen. Nem tudom, milyen feladatokat kapnak, de valószínű olyanokat választanak nekik, amik esetleg megosztják a bent lévő embereket. Ha az egyik jobb valamiben, mint a másik, akkor elkezdenek róla beszélni és nem feltétlenül csak jókat mondanak róla. De ha mégis valamilyen előre megírt forgatókönyv szerint menne a műsor, akkor sem értem, hogy minek nyúlnának bele a szavazásba. Hiába hogy annyiba kerül egy sms, akkor is fognak szavazni. Egy dolog viszont gyanús Miért szakították meg az onlájn közvetítést, amikor az a fekete hajú csaj elszólta magát, hogy valami nagyon kamu volt?
2011. márc. 14. 18:02
 10/10 anonim válasza:

Egyébként is manipulálják már azt sem értem, hogy miért csak a végén mutatják meg, melyik archoz tartozik a százalék. Ha jól emlékszam a régieknél ilyen nem volt, az is fura nekem hogy miért csak este 10től hajnalig lehet nézni ténylegesen online.


Viszont ha így van az RTL valamit nagyon elhibázott. Én nem tartom magam buta embernek, őszintén bevallom engem kikapcsolt és még meg is nevetettet a műsor, mindaddig, amíg Olivér és Alek adták a humorfaktort. Onnantól kezdve csak ostoba feszültség keltést kaptam, nekem erre meg semmi szükségem. Ahogy néztem, jó páran így vannak ezzel :P

2011. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!