Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen bizonyítékok vannak...

Milyen bizonyítékok vannak arra, hogy a Való Világ (egy része) megrendezett?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon néztem, de sok helyen olvasom, hogy megrendezett az egész meg ilyesmi, de milyen konkrét bizonyítékok vannak erre?

Én egyszer láttam egy videót, amiben Gigi mesél arról a Jerzyvel szállodában töltött éjszaka után, hogy "újra kellett forgatni".

Én elhiszem, hogy manipulálják a tvnézőket, de kíváncsi vagyok konkrét dolgokra is :)


2011. máj. 9. 20:05
 1/3 anonim válasza:

az egyik részben egy 5 évvel ezelőttről beszélnek, hogy együtt voltak egy discoban, erre kiírták, hogy adáshiba miatt nem láthatjuk


valaki az interneten leírta, hogy hányadikként megy be a Laci (a beszavazások előtt)

[ebből arra lehet következtetni, hogy a beszavazások kamuk voltak; és csak az emberek pénzéért mentek]

2011. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sokat fórumoztam, és olvastam sok "lebuktatást" de egyik sem volt az, csak belemagyarázás. Legalábbis a részemről az semmiféle bizonyíték nem volt, némelyik kifejezetten nevetséges, szánalmas kategóriát érintette. Pl. mikor azon lovagoltak, hogy miért van Jerzyn másik gatya egyik pillanatról a másikra, és nem tudták felfogni, hogy azért, mert ezek az összefoglalók összevágott jelenetek, tehát az a dolog nem egy az egybe történt meg akkor, csak össze lett vágva. És még mindig ezt szajkózták, mikor ezer éve fenn volt a vv honlapján vágatlanul is, ahol lehetett látni az átöltözést is.

Gigi elszolásánál tényleg forgatás volt, mert az a szállodában történt. Külső helyszíneken forgatás megy, de a házban nem.

Amúgy meg a manipulálás és a megrendezés nem ugyanaz. Ne keverd össze. Megrendezve tuti nem volt, de manipulációkat el tudok képzelni. Gondolok itt olyanra, hogy összefoglalókban valakiről olyan jeleneteket adnak le amivel rosszabb színben tűntetik fel, a pozitívat meg kevésbé mutogatják, ha épp az a céljuk, hogy az adott ember népszerűtlen legyen. Vagy pl. a műsorvezetőknél is észre lehetett venni állásfoglalást, mindig minősítették az adott videot, az is befolyásoló hatással van.

2011. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ime egy ujraforgatott jelenet04:00tol erdekes.

[link]

2011. máj. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!