Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha ennyien szeretik Bécit...

Ha ennyien szeretik Bécit hogy visszament a párbajról miért merül fel a bunda gyanuja? Talán mert Szandit tényleg többen kedvelik és a szerkesztők belenyultak a szavazásba? érdekes

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

A fene sem tudja hogyan működik ez,de az rtl nem éppen a korrekt hírértékéről,vagy bármiféle őszinteségéről híres.

Az tény,hogy nem találkoztam még olyan emberrel,akinek szimpatikus lett volna Béci.

De az is tény,hogy olyan emberrel sem találkoztam még,akinek bármelyik szereplő megérne kb 500ft/sms-t.

Uh nagyon mások lehetnek a vélemény nyilvánítók,meg akik ezért pénzt is adnak ki.

2011. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akik Bécit kedvelik, egyáltalán nincsenek kevesen, csak az ilyen fórumokon a többségük nem hajlandó leereszkedni és vitába szállni az ellenfélt istenítő, őt pedig becsmérlő társasághoz.
2011. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ajaj most aztán nagyon megmondtad kedves második...

nagyon nem értem a kérdésed, a bunda miért merült fel? hát mert Szandira szavazott a saját tábora és rengete Alek meg Oli fan,. és így is 60%-kal Béci nyert, ebben semmi realitás nincs mert ha szereti is bécit néhány sötét ember, akkor sem ennyira nagy többségben. Szóval ez tuti bunda volt.

2011. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na látjátok, nem megmondtam?
2011. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, honnan tudjátok, hogy az Alekosz és Olivér rajongók szavaztak Szandikára?! Ez nem így van, nagyon elvakultak vagytok!
2011. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy interneten többen "lájkolták" Szandikát,meg GYK-n többen szapulták Bécit, attól még nem biztos, hogy ezek közül bármelyik is felemelte a telefont, hogy egy sms-t eldobjon. Meg attól, hogy valami idióta elkezdett a blogjában ilyennel vádaskodni, attól még nem biztos, hogy csalás volt a dologban. És igen...honnan tudjátok, hogy az Alekosz meg az Olivér fanok Szandikára szavaztak? Szerintem azok magas ívben tojnak az egészre, az Oli szavazók azért, mert nekik már nem érdekük, ők Olivért akarták bent, az Alkesz fanok meg gondolom akkorra tartogatják az sms-eket, amikor a bálványuk fog párbajozni.
2011. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Becit tobben szerettek,ha megfigyelted Szandikanak elegge leromlott a megitelese,itt is,visszalehet nezni.Az hogy valaki lajkolgat meg nem jelenti azt hogy szavaz is,szoval ebbol nem lehet kiindulni.
2011. márc. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!