Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Küldtetek sms-t a 'minden...

Küldtetek sms-t a 'minden gyermek lakjon jól' alapítványra (amiért a villalakók kampányolnak)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 18:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogy az árvízkárosultaknak küldött pénz "elveszett" úgy ezt a manit is lenyulják valakik és csak a töredéke fog eljutni ha eljut a gyerekeknek.
2011. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem,mert sosincs pénz a telómon(ugyan is nekünk még 2e ft se jut egy napra),de ha lenne se küldenék.

Azt mondom:legalább raktak volna be olyan reklámot a szegényekről,ami még talán meg is hat valakit.Engem csak felháborított,nem hogy meghasson.


"Mi minden nap csak főzeléket eszünk,meg levest"


"Ennek a családnak napi 2000ft jut csak ételre"



Na ennyi:nekünk még annyi se,pedig csak hárman vagyunk,nem 5-en.

2011. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

nem mert úgyse oda megy ahova kellene. tudod éhező és éhező között is van különbség, mellesleg nem tudom sajnálni azokat a családokat ahol 5-6 gyerek van mert minek annyi.

amúgy sincs most pénzem erre, a japánoknak küldtem most egy nagyobb összeget, mert ők megérdemlik.

2011. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
nélkülem is összejött 70 misi... kérdés, hogy ki fog belőle jól lakni :P
2011. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 bumbi02 ***** válasza:
100%
nem küldtem. küldtem anno az árviz és az iszapkárosultaknak is 2-2- smst... viszont abból se sok jutott el hozzájuk.. főleg hogy az alapitvány akinek megy a pénz alig 1 éves alapitvány, a vezetője meg Orbánnak ad tanácsokat 10 millióér.. valószinüleg nem zsebbe megy majd....
2011. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
keressetek rá a minden gyerek lakjon jól alapítvány weboldalán lévő telefonszámokra a tudakozóban. elgondolkoztató, hogy miért egy cégnevet dob ki...
2011. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Thurston ***** válasza:
100%
Nem. A japcsiknak viszont küldtem pénzEt. Deal with it.
2011. márc. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

ost láttam a tv-be ezt a reklámot. A szívem szakad meg a kislányért,aki mondja h mindig csak főzeléket meg levest esznek :( de úgy érzem önző vagyok,mert nem tudom úgy igazán sajnálni.

Én 20 éves vagyok,nem járok iskolába,minimálbérért dolgozom,amiből én egy ft-ot nem látok. Hiába adom oda az egészet anyukámnak az utóbbi hónapokba nem tudom mikor ettem utoljára főtt kaját. Csak a kenyér meg parizer.

Szüleim évekkel ezelött elváltak,apám nem támogat semmiben,soha nem fizetett gyerektartást. Anya hiába perelte be,nem ért el vele semmit,mert nincs a nevén semmi. Na mindegy,soha nem éltünk jól,mindig nélkülöztünk,de eddig legalább tudtunk főzni. Anyaukám pár hónappal ezelött munkanélkülivé vált,nagyon elmaradtunk minden számlával,már majdnem kikapcsoltak mindent,meg vágrahajtóhoz akarták adni a rezsitartozásunkat. Akkor döntöttem el h otthagyom az iskolát és dolgozni kezdek,mert amit diákként tudtam dolgozni az szinte semmire nem volt elég. Most már anyának is van állása,de hiába dolgozunk ketten is nem vagyunk elöbbre. Van ebből kiút? Mert én már nem látom értelmét az egésznek.

És most meg ez a reklám! Sajnálom őket,tényleg. De én is éhes vagyok szinte mindig,anyukám is! Segélyt nem kapunk,mert nem vagyunk kisebbség,nincs kiskorú eltartott,és mindketten dolgozunk.

Nem igazság ez,sehogysem

2011. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
50%
Hogy lehet hogy az egyik válaszolónak szintúgy nincs mit ennie de van nete? Az szerintem egyáltalán nem olcsó mulatság és azt a pénz inkább ételre kéne költeni. Nem tudom látta e milyen körülmények között éltek azok az emberek akiket bemutattak de egyik házban sem volt internet...Én küldtem sms-t és meglehet hogy nem arra megy de ha van egy kicsi esély is hogy lehet segíteni akkor megpróbálok. Ugyanis bármikor kerülhetek én is ilyen helyzetbe és akkor azt kapom majd amit én is adtam.
2011. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

ma 20:48 vagyok

munkahelyről netezek

Te se gondolhatod komolyan utolsó h ha ennyire nincs pénzük akkor majd számítógép meg internet van :S már réges rég eladtuk azt is

2011. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!