Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is szép Roxi, aki...

Szerintetek is szép Roxi, aki a VV-ben bemutatott szegény család tagja?

Figyelt kérdés
Mikor megláttam a 17 éves lányt, annyira lehaltam tőle, szerintem nagyon szép. Nem volt rajta smink, ruhái is a körülményeikhez mérhetők...és mégis ááá. én speciel lány vagyok és nem leszbi, csak néztem, hogy milyen szegény és mégis milyen erős, és arra gondoltam simán lehetne modell. szerintetek nem hasonlít bellára? (főleg a twilightban)
2011. márc. 18. 20:28
1 2
 1/12 anonim válasza:

aztaaa, akkor nem vagyok egyedül, mer nekem is rögtön az jutott eszembe, h mennyire hasonlít kristen stewartra a twilightból =D

am egyetértek, tényleg nagyon szép lány, pedig a ruhái is szegényesek, meg smink se volt rajta

2011. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is nagyon szép (bár az Alkonyatot nem láttam) így nem tudom kihez kéne hasonlítani.
2011. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyet értek veletek tényleg szép csaj
2011. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szép csaj volt, és tényleg hasonlít Bellára :)

Amúgy az öccse sem volt rossz pasi. Mármint a nagyobbik öccse aki Jerzyvel beszélgetett.

2011. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem csak h szép de erős és okos csaj is
2011. márc. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a meglepő? Azt hitted, hogy ha valaki szegény akkor nem lehet szép? Ez a kislány legalább nem a tonnányi sminktől néz ki jól.
2011. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szó sincs arról h nekem előítéleteim lennének a szegényekkel szemben :O:O (mi sem élünk valami jól) engem konkrétan a szépsége lepett meg, mert nem sok ilyen szép csajt láttam még :)
2011. márc. 19. 09:35
 8/12 anonim ***** válasza:
tudtok képet mutatni róla?
2011. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nagyon szép volt, meg az a másik gyerek is jól nézett ki:D aki kapott jerzytől ruhákat
2011. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


3:16-tól látható Roxi

2011. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!