Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikoncicis lányok nem...

Szilikoncicis lányok nem bántátokm meg a mütétet? és a férjetek a család mit szolt a változáshoz? Szeretném megcsináltatni de félek mi van ha nem lesz szép csak nagy. Amugy nagy a seggem pici a cicim ezert szeretnem megcsinaltatni

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 14:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Én személy szerint nem adnék ki ilyenre pénzt, főleg ha már van családom, és elfogadott a párom olyannak amilyen vagyok.....
2011. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyes esetekben nem elég, hogy a kívülállók elfogadnak, hanem kell az az érzés, hogy jól érzem magam a bőrömben, nőies vagyok, nem szégyenkezem, stb. Ha valaki úgy érzi, szilikonnal lenne kerek a világ, megvan a környezete támogatása és a pénz, akkor miért ne?


Én nem a saját példámat hozom fel, csak a húgomét tudom: extrém kicsi mellekből szép, átlagos, kerek melleket kapott, azóta szárnyakat kapott, sugárzik róla az önbizalom. Ezért mindenképp megéri :)

2011. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hát igen elvett feleségül de sokszor hallom hogy picit nagyobbnak gondoltam a melled mikor meg randiztunk, meg jó a melled abban a felnyomos melltartoban..., meg a feneked jobb mert azon van mit fogni
2011. máj. 31. 15:03
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Hát nekem jobban tetszik a kicsi .....ráadásul ne a mellemmel foglalkozzon már...egy házasságban ne ez legyen a napi téma...

Én félék a komplikációtól é az eseteges később fellépő "bakiktól". nem szeretném így leélni az életem..

Meg ha valakinek tényleg ennyi hiányzik a boldogsághoz gratulálok.....

2011. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

"Meg ha valakinek tényleg ennyi hiányzik a boldogsághoz gratulálok....."


Nyilván sosem voltak komplexusaid. Nos, ezesetben boldog és szerencsés ember vagy, és nem kívánom, hogy megtudd, milyen bénító lehet egy ilyen állapot.

És nem, ez nem azt jelenti, hogy a műmell kell neki a boldogságához, hanem az önbizalom, amit adna. Nem ugyanaz azért.

2011. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%

Mindenkinek vannak komplexusai ez alap....de nem rohanhatunk és műttethetjük magunkat agyba főbbe, ha az kész úgy is lesz más ami nem tetszik, ilyen az ember.....

Később 50 meg 60 évesen pedig szenvedhet miatta, vagy ne adja isten komplikáció következtében daganatos is lehet...utána meg sírhat és jajonghat, mert fiatalon ez kellett a boldogságához, amit valami miatt nem elégített ki a családja.....

2011. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"ha az kész úgy is lesz más ami nem tetszik, ilyen az ember"


Hát ez így van, de ez meg másik tészta :)

És már miért ne rohanhatnánk műteni magunkat? Ahogy írtam: ha valakinek ez oké és megengedheti magának, akkor ugyan ki mondja, hogy nem lehet? Senki. A döntés is az övé, a következmény is, hogy mi lesz 60 évesen.


Kérdező: azért arra kíváncsi avgyok, hogy ha a férjed nem hozná szóba a melled, neked eszedbe jutott volna a műtét? Fontos kérdés, hogy nem ő ültette-e a füledbe a bogarat. És hogy miért nem jó neki úgy, ahogy van.

Mert ha valaki maga miatt csinálja, támogatom, megértem, de mások miatt szerintem necces ilyesmibe belemenni.

2011. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező: azért arra kíváncsi avgyok, hogy ha a férjed nem hozná szóba a melled, neked eszedbe jutott volna a műtét? Fontos kérdés, hogy nem ő ültette-e a füledbe a bogarat.



Na ez tényleg nagyon igaz és jogos kérés.....

Meg biztos neki is van valami hibája vágj neki vissza hátha észreveszi magát....

2011. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
*kérdés
2011. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
gyerekkorom ota komplexusom van a nagy fenék kis mell arány miatt. sokszor bántottak is miatta. más pasi is szóvá tette már.én is látom. de ugy formára nem rossz a mellem ha kisfenekü lennék talán nem zavarna ugy. a mütétet én mondtam a férjemnek nem ö találta ki. amugy azt mondta hogy szerinte ugy jo vagyok egészében kár lenne hozzányulni de sztem csak a pénz miatt mondta. meg kiugrattam a nyulat a bokorbol mondom megcsináltatnám a számat stb (nem akarom csak a reakcioja érdekelt, a szám tényleg szép) és felcsattant ki volt akadva hogy ahhoz aztán nem engedi hogy hozzányulassak mert az milyen tökéletes..nos ebböl is tudtam hogy örülne a szilikonos cicnek és utána arrol beszélt milyen lenne azokat megfogni. és azt mondta ugy is tetszenék neki és láttam hogy felcsillant a szeme...
2011. máj. 31. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!