Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szavaztál vagy szavazol a VV4...

Szavaztál vagy szavazol a VV4 Jótékonysági akciójára?

Figyelt kérdés

Én eddig nem szavaztam semmi televiziós műsorra de !!! erre valamiért szavaztam...

Van még valaki igy ezzel? :)


2011. márc. 19. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is küldtem sms-t.
2011. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én se szavaztam eddig semmire, most viszont küldtem 5 SMS-t, és talán küldök még 1-2-t.
2011. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem tudjátok mi az a dal amit a kisgyerekek énekeltek?? :)
2011. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szavaztam én is, de bosszant az ÁFA eltüntetése. Ahova kerül, miért nem adja oda a gyerekeknek??? Legyen az akár az APEH is.
2011. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szavasztam,pedig én sem szoktam,és csak remélni tudom,hogy tényleg oda kerül a pénz,vagy azok a javak,melyeket ebből fedeznek,ahol szükség van rá!Bárcsak én is segíthetnék még valahogy...
2011. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én inkább vettem a saját gyerekeimnek kenyeret.
2011. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem szoktam szavazni, most se szavaztam és nem is fogok soha egy kereskedelmi tvnek smsezni.
2011. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Küldtem volna sms-t ha lehetett volna határon túlról is... Remélem legközelebb ha lesz ilyen gondoskodnak erről is :) (Erdély)
2011. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldtem 1-et én is:) Remélem hasznát veszik A GYEREKEK!!!
2011. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én bevallom nem küldtem sms-t. Évente egyszer töltöm fel a telefonom 5 ezer forinttal, ezt be kell osztanom. Ráadásul még sok más, sajnos ennél is fontosabb célra kellene adakozni, amit nem tehetek meg. Viszont tiszteletem azoknak, akik nem túl rózsás anyagi helyzetük ellenére is megtették ezt.
2011. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!