Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éden hotel Kata tényleg modell?

Éden hotel Kata tényleg modell?

Figyelt kérdés
Most nézegetem a foglalkozásokat, kicsit meglepődtem hogy 160 cm-vel és 70 kilóval modell és akkor a hézagos fogáról meg a belsejéről még nem is beszéltünk.
2011. márc. 24. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet modell,pl aktmodell:)
2011. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Thurston ***** válasza:
100%
Gondolom hébe-hóba fotózzák valami ratyi netes "erotikus" magazinnak, vagy egy fotós haverja olykor csinál róla gagyi amatőr fotókat, és feltölti a flickr accountjára. Ilyesmikre tippelnék.
2011. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem se "hivatásos modell", de az tény, hogy nézegettem pár képét, és nagyon csinos raktuk! ;)
2011. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
168 cm és 57 kg. Honnan szedted, hogy 70 kg?
2011. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom,h annyi van kiírva,de ugyanott Niki 165/58...szted?Azt még szabad szemmel is lehet látni,h ki a nagyobb vad.sztem ezt elírták "véletlenül". :D
2011. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mármint Nikit írták el? Mert szerintem ő a nagyobb.
2011. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kata magasabb volt,mint Niki,de Nikinek arányosabb volt a teste.Katának nagy,pufi hasa volt. Sztem kizárt,h Kata nem nyomott 3-4 kg-val többet.
2011. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kilókról annyit, hogy én ugyanolyan magas vagyok mint anyum, amikor ő 54 kiló volt én meg 62, akkor volt egy a méretünk! Felsők is, nadrág is. Csak nekem iszonyat erős csontozatom van (nem én találtam ki, a röntgenesek mondták). Szóval ezek után én nem feltételezem, hogy kamuadatok vannak fent, mert a látszat néha csal. Most mindenki 50 kilósnak néz, közben meg 58 vagyok, az orvos is 4x megmérte a súlyomat, mert nem akarta elhinni. Fordítva is el tudom képzelni (lehet a normálnál gyengébb csontozatú)
2011. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100 %, hogy direkt elírták a méreteket, mert már ne is haragudjatok, de ott van az a nagy debella szőke nő (Detti vagy ki) és neki azt írják 168 cm és 54 kiló..... jajmár, én ugyanilyen magas vagyok és jelenleg sajnos 65 kiló, mégis fele akkora vagyok mint ő. Ha nem lenne benne egy darab csont sem, akkor is sokkal több lenne 54-nél...
2011. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!