Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vannak valahol (spoiler)...

Vannak valahol (spoiler) kulisszatitkok az Éden-Hotel-ről?

Figyelt kérdés

Ha megosztható vmilyen infó, nagyon kíváncsi lennék pl. arra, hogy kialakul-e valódi szerelem, mikor térnek ki a fődíjra, egy pár, vagy 1 lány/fiú nyer, lesz-e szex, ilyen és ehhez hasonlók.:)

Ti nem érzitek úgy, hogy az egész a stáb által manipulálva van? Pl tegnap egyértelműen az új srác dönthette el, ki essen ki. Ilyen alapon a legerősebb kapcsolatot is szédszedhetik?? Akkor mi a játék lényege?


2011. márc. 25. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az uj sräc döntötte el. Aki kiesett csávó, az jol elb@szta a döntését, mert ugyanoda kellett volna állnia, mint eddig, és akkor a Gabi(ka) esett volna ki. Mert a csaj elégge bele volt esve a kiesö gyerekbe. Ez a héten kiderült. Csak a srác egy kicsit leépitette ...hát, igy járt!
2011. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem jól figyeltél, mert Gabi(ka) védettséget kapott! A műsorvezető mondta is, hogy ha a (kieső srác) az eredeti párja mögé áll, automatikusan kiejti magát, ezért választotta a Nikit, mert reménykedett, hátha a Kristófot ejti ki helyette, de jól sejtette, hogy erre nem volt esélye.
2011. márc. 25. 10:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ!:)
2011. márc. 25. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:

ja, igy más...azt hittem csak az elsö körben volt Gáborkának védettsége...

viszont a párválasztás után eléggé kifordult magából...nem?

2011. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért, az nem volt stáb általi manipulálás, ahogy a Danit kiejtették.Neki esélye se volt.Norbinak legalább volt választása.(mondjuk annyira nem szerették, hogy igazából ígyis-úgyis hazament volna, de választhatott).

Amúgy 1 pár nyer, bár nem tudom, ezt a végén hogy fogják eldönteni, pl. 5 párból hogy választják ki azt az egyet, vagy hogy lesz?Szex szerintem tuti lesz.:)

Amúgy már most izgalmasabb, mint a valóvilág és még a nézők pénzét se húzzák le.(mármint én nézem a vv-t is, de unalmas már)

2011. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na igen, hamar kimutatják az emberek a foguk fehérjét, azért nem lehet egy ilyen közegben sokáig csak megjátszani magukat.

Igazad van kedves utolsó Válaszoló, amit Dani kieséséről írtál! Mondjuk naivság is azt gondolni, hogy minden a játékosokon múlik egy ilyen és hasonló műsorokban. De valóban itt legalább nem nyelik le a nézők pénzét. Bár én a vv-t egyáltalán nem nézem, csak a reklámokból, bejátszásokból is lejön, hogy mennyire agypusztító az egész. Nyilván az édentől sem lesz magasabb az IQ-unk, de akkor is jólesik rajta izgulni néha egy kicsit, ha az egész csak illúzió, végülis ezért van: szórakoztat.:)

2011. márc. 25. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:

12:44 vagyok.Igen, szórakoztató.:) Szerintem tegnap a párválasztás úgy lett volna korrekt, ha az új srác kezd és utána állhat mindenki oda.Így egyértelmű volt, hogy tudták, hogy az új srác Jenny mögé áll.És mi lett volna, ha más mögé áll?Akkor az nem választhat új partnert vagy mi?

Na mindegy, nem agyalok, ez a műsor nem azért van.:)

2011. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!