Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplósok! Mit szóltok a...

Vámpírnaplósok! Mit szóltok a 2. évad végéhez? *SPOILER*

Figyelt kérdés

Már kiírtam,de leírom még egysze. Spoiler következik...



Ugye ott lett vége,hogy Stefan Klaussal kötött alkut és így "gonosz" lett és elhagyja a várost. Damon haldoklott,de megmenekült és Elena megcsókolta. Vicki és Anna visszatért... Mit szóltok?


Előre is köszi!

18L


2011. júl. 31. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hű! :D


Hát Vicky és Anna tuti be fognak kavarni a Jeremy-Bonnie kapcsolatba. Meg nem tudom, hogy most Jeremy mi lesz, mert ugye halott volt, de Bonnie föltámasztotta... Jeremy, mint szellem? Vagy ez valami új szuperképesség?


Stefan gondolom csak Elenát akarta megvédeni azzal, hogy alkut kötött Klaus-szal. De elképzelhetőnek tartom, hogy egy gyengébb pillanatában "visszaszökik", és bántani fogja Elenát, Damon meg majd megvédi :D De azt is el tudom képzelni, hogy Katherine hozzájuk fog csapódni, hogy rátegye a mancsát Stefanra!


Nagyon remélem, hogy Elena és Damon összejönnek, annyira édesek voltak, mikor Damon haldoklott. Egyébként láttam 15 másodpercet a harmadik évadból, és nagyon furi :D Mintha Damon nem Damon lenne. (Lehet, hogy a gyógyulása után újra ember lesz...?)


21/L

2011. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Én a barátnőmtől úgy hallottam, hogy Jeremy fogja látni a szellemeket, és azok majd próbálnak nekik segíteni, de azért remélem ez nem fog bekavarni, abba, hogy Jeremy és Bonnie együtt maradjon. Egyébként Stefan nem azért állt Klaus mellé, hogy megmentse Damon életét? Mert én úgy emlékszem, hogy azért állt be mellé, hogy Klaus adjon a véréből, és Damon ne haljon meg. Nekem még az is furcsa, hogy ugye Klaus Katrinnel küldi el a vérét Damonnek, de valamelyik részben meg Elenára íratták a házat, mégis be tudott menni Katrine anélkül hogy beengedték volna! Én azért szurkolok Delenának!!!

17/L

2011. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De igen, azért állt Klaus mellé, hogy megmentse Damont.
2011. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!