Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Movies 24 adón miért van...

A Movies 24 adón miért van olyan sok "töltelék" időhúzás?

Figyelt kérdés
Mikor megszakítják a filmet, akkor a reklám és filmajánlat mellett iszonyúan nagyon pusztulatosan hosszú ideig tartó "lecsó" van a TV-ben. Értelmetlen és unalmas riportbejátszások, idegesítő zene és közben külföldi nyelvű feliratok. (Valószínű filmidézetek) de mindezt minden képzeletet felülmúló hosszúságban. Mi lehet ennek az értelme?
2011. márc. 26. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert 2 fillert nem er a csatorna, 20-ad rangu filmekkel, nem mondom,hogy az "igaz törtenetek" vagy nehäny light-os triller nem jo benne,de......ez a csatorna kivältkepp a kezdö szinkronszineszeknek ad munkät,mert remesen xar,ami elrontja az egesz film lenyeget,a monoton beszeddel erzelmek nelkül....a rekläm meg no comment...............
2011. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval.

Iszonyatosan ócska a szinkron. Kb 10 filmből 9-nél amatőrök vannak, arról nem is beszélve hogy minden egyes filmben ugyanazok a hangok...Kiábrándító hogy az egyik filmben ugyanaz a hang jófiút játszik, a másikban meg a főgonoszt. Néha sikerül 1-2 jó filmet kifogni, de azt meg a szinkron teszi tönkre.


Amúgy én sem értem hogy egy alapjában véve magyar csatornán, miért adnak pl cseh feliratokat...

2011. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!