Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki akarja hogy kiessen a...

Ki akarja hogy kiessen a fenébe vv Éva?

Figyelt kérdés

én tiszta szívemből


megnézném az arcát mikor kiesik

:)))


21/f


2011. márc. 30. 22:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%
Úgylesz, Gigi megy vissza ;)
2011. márc. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%
Nekem aztán tök mindegy, hogy ki megy vissza. Bár tegnap azért néztem nagyokat, hogy elvileg a halálán volt a Gigi, és mikor Éva kimondta a nevét, máris jobban lett, sőt. Ezt csak én vettem észre?
2011. márc. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon remelem hogy kiesik Eva.
2011. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem nagyon akarom bántani, de jobb érzéssel feküdnék le vasárnap éjjel, ha ő esne ki.
2011. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%
Kit erdekel a reszeges ku*va?Inkabb reggeltol estig takaritast lassak mint azt a szoke patkanyt.AJerzsy-s kopkodos jelenetnel vegleg megutaltam.EEEGEN,egy eredeti szolasa nincs ...
2011. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%

100 sms-t szánok rá, hogy repüljön!

nekem ennyit megér, hogy láthatom, hogy a páncélozott sminkje mennyit tud elrejteni, a csalódott ábrázatából.

(szerintem padlót fog, jó ha kéznél lesz a kényszerzubbony, + rohammentő...)

2011. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
40%
Ez a primitív tanulatlan nő,a BÁR című műsorban is egy nagy nulla volt.Hírességre törekszik,de csak egy egyszerű paraszt lány,aki nem való semmire. A nők szégyene hihetetlen módon darálja az undorító beszólásait,mindenkit kibeszél,agresszív ,nem is tudom hogy melyik"világban "lenne helye,Leginkább sehol...
2011. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%
És az a szomorú,hogy vannak "rajongói",valószínűleg szellemileg elmaradott tinilánykáknak tetszik csak.
2011. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyon szeretném, ha ő esne ki. Egy primitív, kétszínű dög. Egyik pillanatban még letámadta Anikót Olivér miatt anno, aztán amikor az bevonult bőgni a szobájába, akkor utána ment, jajj, de nem úgy gondoltam, tudod Ani, ezekkel meg itt kint ne foglalkozz, ne hagyd magad. Egy idegbajos liba, aki még a gyógyszereire piál is, széttenné a lábát bármikor Alekosznak, ha nem lennének kamerák, és néha úgy rángatózik, (meg úgy áll a haja :D ) mint akit megrázott a kettőhúsz. Részeges, a piálástól vörös, vizenyős, táskás szemű félnótás. Ráadásul még trehány disznó is.
2011. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Pillantsatok csak bele BÁRMELYIK női weblap oldalaiba, rájöttök, hogy mekkora tömegek, útálják, gyűlölik, látni sem bírják, és nem mellékesen, nem sajnálják az sms-ek árát, hogy Évikét végleg kiszavazzák.

Az, hogy a műsor unalmasabb lenne? kétlem...

ugyan ezt mondták a károgók akkor is, amikor Oli és Szandika kiesett! (olvassatok vissza, hányan fogadkoztak, hogy többet nem nézik... de, a statisztikai adatok azt mutatják, egyáltalán nem csökkent a nézettségi mutató)

2011. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!