Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV (buta) Jerzy meg akarja...

VV (buta) Jerzy meg akarja nyerni az ajándékokat?

Figyelt kérdés
Aki látta a párbajt, tudja mire gondolok:D
2011. ápr. 18. 00:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom Te annyira tökéletes vagy,hogy még soha életedben nem bakiztál!Ne a szavakon lovagoljál már,egy ilyen felfokozott idegállapotban mindenki tévedhet!

Hajrá Jerzy!!!

2011. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
én nem láttam, mert már nem bírtam nézni azt a narancssárga fejét
2011. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Jaj de tudtam, hogy ilyen válasz fog jönni :D

Milyen érdekes, hogy eddig mindenki h.ülyézte kivétel nélkül :D

Nyugodj meg, már vége a párbajnak:D

Csak azért sajnálom ezt a szerencsétlent, mert most azt hiszi, hogy ő mennyire népszerű, közben meg Alek táborának köszönheti, hogy vissza ment.

Egyébként meg nincs semmi felfokozott állapot, mert egy egyszerű mondat lett volna, hogy akár megnyerhetem én a fődíjat, ehelyett ő csűrni-csavarni akarta a szavakat, ahogy Alektól tanulta, így lett belőle az, hogy övé lehetne az összes ajándék :D

Ne játszd itt az agyad, hogy hajrá Jerzy:D Mondom vége a párbajnak, és olyan tábor nincs , amit Jerzynek hívnak.

Alek tábor van és övé lesz a sok-sok ajándék :D

2011. ápr. 18. 00:42
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem tetszenek a vélemények,nem kérdezz!Egyébként megszokták köszönni a hozzászólásokat.
2011. ápr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az előző kommentemben leírtam, hogy mit mondott Jerzy. Szóval azt akarta mondani, hogy akár ő is megnyerheti a fődíjat, de azt hitte, hogy eltud mondani egy normális összetett mondatot és nekiállt csavarni, aztán makogott és így lett belőle az, hogy övé is lehet a sok.sok ajándék:D

Hát bepisiltem majdnem a röhögéstől:D

Jobb lett volna ha Béci megy vissza, mert akkor nem lenne uncsi a döntő, amúgy is Alekra tippeltem, de így már tuti ő nyer.

2011. ápr. 18. 00:45
 6/21 A kérdező kommentje:

Jaj te azt hitted, hogy majd körbenyallak csak azért ,mert írtál a kérésemre ?:D Vicces vagy.

Azt hiszem nem írtam olyasmit, hogy húzz innen vagy valami, tehát nem jogos az, hogy ha nem tetszik más véleménye ne kérdezzek.

Azért mert neked más a véleményed mint az enyém, majd nem teszek fel egy kérdést? Na ne nevettess:D

2011. ápr. 18. 00:48
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Én is Bécit akartam, ő volt e legnormálisab bent, meg az egyedüli, aki csinált is bennt vmit. lúzer alekosz remélem megy a salátába, fél év múlva már senki sem fog emlékezni a nevére, míg Blcinek lesz egy tucat albuma, műsora stb
2011. ápr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Na,jól van,Én még itt még nem találkoztam ilyennel mint Te!Fortyogjál csak magadban,meg sirassad a Ráczot!Én mentem innen,normálisabbak közé..Csáó!
2011. ápr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

Neked mi bajod van 73-as? Azért vannak a fórumok is, hogy több véleményt olvassunk,írjunk.

Most te ezt komolyan gondoltad, hogy azért mert nem mindenki azt gondolja amit te, akkor már a kérdezővel van a baj? Úristen!

Hála az égen, hogy nem ugyanaz a véleménye mindenkinek!

Egyébkánt azon én is szakadtam amit az okosak mondott:D

Most azt hiszi, hogy Éva mennyire jó ember, hogy őt várta vissza? Vagy mi ? Ennyire nem lehet ostoba, hogy nem veszi észre, hogy ez az örömködés nem neki szólt...behalok, ha most az Éva hálózza be a "szeretetével", ahogy előzőleg Gigi tette :D

2011. ápr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Atyaég 73-as! Te azért szurkoltál Jerzynek mert egy szinten vagytok? Ha nem csak olvasni tudnál hanem értelmezni is ,akkor látnád a kérdező írásaiból, hogy Aleknak szurkol.

Te se jársz túl sűrűn ide,ha megbántódtál a kérdezőn :D

Lehetne bunkó is veled, mert elég érdekes stílusod van:P

2011. ápr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!