Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ördög Nóri? Mit gondolsz róla?

Ördög Nóri? Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Így rövid hajjal nem tetszik, hosszúval viszont istennő volt:) 6éve láttam élőben is:D
2011. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hmm... ő ki is?
2011. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem qurva jó csaj.De hosszú hajjal sokkal sokkal jobb volt.
2011. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jellegtelen lett rövid hajjal. Amugy egy átlagos agyú, szép, kedves nő.szerintem már növeszti visszafelé a haját hosszúra.
2011. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Thurston ***** válasza:

Érdekes, nekem így jobban tetszik. Viszont alapvetően meg most sem mondanám azt, hogy ja, ő tetszik, meg jó nő. De hosszú hajjal kifejezetten taszított. (Mondjuk az már jó jel, mert ha valaki taszít, akkor arról sokkal könnyebben el tudom képzelni, hogy másnak meg rohadtul tetszik. Mindegy.)


Emberileg is elég antipatikus egyébként, de nem tudok sokat róla.

2011. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ő nagyon semleges. Olyan aki semmi szimpátiát/unszimpátiát nem vált ki belőlem.

Szerintem hihetetlen hogy mindenkivel mindig (és minden körülmények között :D) ennyire kedves. Túlzás tőle ez a jópofiság.


Külsőleg meg régen csinos volt, de nagyon le van fogyva. Alig van combja és a karjai is csak csontok...A haja szerintem szép volt neki régen, de most olyan jellegtelen lett. Egy magas, csontsovány lány, fiús hajjal.

2011. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet, h a nagy fogyása miatt csomókban hullott a haja, azért kellett levágatnia. komoly...
2011. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tartom semmire a munkásságát, a médiában látott személyisége, a róla kialakult imázs pedig nagyon taszít, mind külsőleg, mind belsőleg. Erőltetett, unalmas, sokat bakizik, és szerintem nagyképű is. Nem az az ártatlan jókislány már, akinek régen megismertük. A párválasztása is önmagáért beszél, semmivel nem tetszenek jobban, mint bármely más celebházaspár. Nagyon negatív jelenségnek tartom, elrettentő példának a csajt.
2013. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!