Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ez meg volt...

Szerintetek ez meg volt bundázva? Vaó világ Éva Gigi? Az elején még tök sokkal vezetett a Gigi. (? )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
NEM VOLT BUNDA, MEGMUTATTÁK A KÉPET HOGY SZAVAZZANAK ÉVÁRA, MERT NEM AKARJÁK ŐK SE HOGY KIESSEN.
2011. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen,hanem mutattak volna az elejen hogy Gigi vezet,akkor talan maskepp alakul...
2011. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

AZÉRT LETT íGY,MERT MEGMUTATTÁK AZ ÁLLÁST,AMI EGY K*RVA JÓ ÖTLET VOLT EGYÉBKÉNT, UGYANIS ÉVA NEM ESHET KI EGY CIGÁNY SZAVAZÓTÁBOR MIATT


HAJRÁ ÉVA ÉS ALEKOSZ,MINDIG MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT!!!

2011. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
(L) Alek és Éva (L) mindig minden körülmények között!!!
2011. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Gigire nem lehetett az utolsó 10 percben szavazni!! Bizonyítékom is van, az sms amit visszaküldtek a telefonomra. Csak ezért nyert Éva!
2011. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
lehet, de ha így vesszük már ezen az alapont, akkor a béci szandi is bunda volt, a béci oli is az volt... úgyhogy pont ne a béci drukkerek mondogassák a bunda szót!;) és egen, ennyivel erősebbek az Éva drukkerek a ráczoknál (de min a giginél), hogy 11%-ot képesek 35perc alatt javítani. személyszerint 6sms-t küldtem Évára:)
2011. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt bunda! Ez nem bunda! Megmutatták az állást, ennyi. Ha tényleg az Évát akarták volna a nézők kint látni, akkor ennek ellenére hazaküldték volna! Ügyes húzás volt az RTL-től, az Éva-fanok túlságosan elbízták magukat az elején.
2011. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
Valaki leírja hogy mi volt? Pont klotyón voltam....lemaradtam valamiről???
2011. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
nem tok mindegy hogy lehetett e szavazni vagy nem? az a lenyeg hogy nyert eva!!!!! es mindenki boldog!!!! en pezsgot bontottam mint szilveszterkor!!!
2011. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Egyértelműen meg volt bundázva, de ha nem, akkor is kőkemény manipuláció a fantomképek idő előtti feloldása, és ezt senki sem tagadhatja. Én végig Évának drukkoltam, de elképesztő, hogy az RTL mit meg nem enged magának, és mennyire hülyének nézik az embereket (mondjuk pár hozzászólást elolvasva úgy látom, hogy néhányan tényleg megkajálták ezt az egészet).


Örülök, hogy Éva ment vissza, de annak nem, hogy ilyen körülmények között. Persze akinek csak az számít, hogy a kedvencét lássa, az nyilván örül, de én nem szeretem, ha ennyire hülyének néznek.

2011. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!