Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ez meg volt...

Szerintetek ez meg volt bundázva? Vaó világ Éva Gigi? Az elején még tök sokkal vezetett a Gigi. (? )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 21:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A százalékállások: 49-51% tuti kamu. És amúgy sejtettem hogy ha mutatják az állást, akkor az fog visszamenni, akinél a kevesebbet mutatják. Ha Gigike állt volna vesztésre, akkor ő ment volna vissza.


Jóóóóóóóó volt ez így :D

2011. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hülyének néznek? talán küldtél sms-t?
2011. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
Én örülök hogy éva ment vissza ettől függetlenül szerintem az rtl olyan eredményt ír ki amilyet éppen akar, gondoljatok bele hogy azzal hogy évát (akinek bőven nagyobb szavazótábora van mint giginek) vesztes pozícióba rkták ki mennyi pénzt kaszáltak ? Mindenki elkezdte évára nyomni a szavaztokat mint az őrült. Ha azt látták volna hogy úgyis vezet fele ennyi pénz nem folyik be.
2011. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
fura h van aki elhiszi h az egész vv nem megrendezett:D én is nézem meg izgulok de én úgy fogom fel mint egy sorozatot:D
2011. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon korrekt volt az RTL, megvoltam róla győződve hogy Éva vezet ezért nem is szavaztam volna és nagyon nagy csalódás lett volna ha Gigi megy vissza
2011. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Utolso:hulye vagy?Az RTL.azt mutat amit akar es az a barom aki SMS-re kolti a penzet.
2011. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!