Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi az esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esély arra hogy egy 20 éves szűz lány nem akar majd a későbbiekben még több férfit kipróbálni?

Figyelt kérdés
A párommal 4 hónapja vagyunk együtt,ő még szűz és nem feküdtünk le..szeretjük egymást és jól megvagyunk egymással és közös jövőt tervezünk...de nagyon félek hogy a későbbiekben kiakarja próbálni mással is...jól néz ki és rendes lány és komoly gondolkodású nem olyan aki minden hétvégén mást fa.szt akar magába....de ugyan akkor ennek ellenére félek hogy később ki akar próbálni még dolgokat...
2011. nov. 15. 12:35
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ja és normális válaszokat kérnék ha lehet...
2011. nov. 15. 12:36
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Ha szeret akkor nem fog más pasi fele keverni, pláne ha teljesíted a vágyait az ágyban. Ha meg nem szeret akkor meg olyan mindegy, ha meg te nem vagy kompromisszumkész az ágyban akkor meg magadra vess :) 21/F
2011. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
szerintem sanszos, hogy ki-kikacsingat majd a kapcsoaltból de ez nem olyan nagy bűn mert ha te leszel neki az első akkor biztos kíváncsi lesz arra is h mással milyen... az ember kíváncsi lény ezért nem lehet rá haragudni...
2011. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
tuti h ki akar majd.. az első pasimnal en is össze-vissza fantazialgattam :DD
2011. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
ok rendben hogy akar..ez nyilván természetes...de akkor hogyan lehet majd ezt átvészelni?engedjem neki hogy prólja ki vagy mi?lehet hülyén hangzik de gondoltam arra ha arra kerül a sor akkor megengedem neki hogy mással kipróbálja...persze feltételekhez kötve....
2011. nov. 15. 12:45
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
ne engedd meg neki.. az hulyeseg.. ugyse vele fogod leélni az életedet, szal mind1 :DD
2011. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
de együtt akarjuk leélni az életünket....szeretjük egymást ennyi..nem kellenek a jó kivánságok b+
2011. nov. 15. 12:49
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha eddig nem volt kíváncsi (gondolom, nem azért szűz, mert rajtad kívül senkinek sem kellett), valószínűleg nem az a próbálgató típus.
2011. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
igen, ezt én is igy gondoltam anno, az elsőnél.. ezt mindig legalabbis legtöbbször igy gondolja az emberek többsége az elején.. de hülyeség ezen gondolkodni.. hacsak nem tanultok tovabb, hat akkor ok, hazassag, gyerek, meg ilyen f....szsagok :) ne agyalj azon, h mi lesz, ha.. most élj, menjetek, bulizzatok, d.gjátok szét magatokat :DD
2011. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
en is 18 éves koromig szűz voltam, most meg.. a legyet is röptiben.. habár van pasim, de ha nem lenne, és adódna alkalom, akkor összefeküdnék azzal aki tetszik :D óó, és nem vok k.rva..
2011. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!