Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek volta VV párbaján...

Szerintetek volta VV párbaján Balász "beszólásában" valamilyen indíttatás vagy csak szimplán rossz kifejezést használt az adott szövegkörnyezetben? (lent)

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor kiderült, hogy Gigi esett ki és valami olyasmit mondott, hogy: Gigi téged vár az utca!

Minedenesetre jót röhögtünk rajta xD


2011. ápr. 4. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

nem hiszem, sztem csak így sült el


de az is jó volt, mikor Gigi azt mondta, hogy ő erős karakter s a közönség szemberöhögte :) azt persze nem tudta elmagyaráni, hogy ő mitől is erős :)

2011. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem éllel mondta a Balázs, amúgy is ilyen a stílusa, hogy mindenkinek beszól! És Balázsnak nem a Gigi a kedvence, ez egyértelmű! :)
2011. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként akinek nem inge... ugyebár. :):):)
2011. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen az az erős karakteres duma is nagyot ütött, és elnyerte a közönség tetszését is:DD
2011. ápr. 4. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt Balázs már mondta más kiesettnek is legalábbis olyan ismerősen hangzott, de lehet hogy éllel mondta, azt is kinézem belőle:)
2011. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Természetesen ment mindenkinek a zöld kezecske:)
2011. ápr. 4. 19:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan ismerős, mintha mondta volna már másnak is:)

De én is kinézem belőle, hogy éllel mondta:)

2011. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk is rögtön feltünt! Irány az utca!
2011. ápr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A többi párbaj után is mondták már ezt a kiesőnek. Ha Balázs ezzel másra is célzott, akkor az sokkal inkább illett volna Évikére. Egyébként pedig Balázskára sem jellemző valóban a pártatlanság, ugyanúgy, mint Lilukára.
2011. ápr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9:14

Sokkal jobban ütött, hogy a Dzsizsikére mondta...

2011. ápr. 8. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!