Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem szánalmasan...

Csak szerintem szánalmasan rossz az X-Faktor mezőnye?

Figyelt kérdés
Max 3 van a 12ből, akinek van VALAMENNYI hangja, a többi siralmas. Pedig azt hittem, az előzőt nem lehet überelni.
2011. okt. 15. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Igen, már tavaly is borzalmasak voltak, és idén sem jobb a helyzet..
2011. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 kriszti78dk ***** válasza:
33%
Ha összehasonlítom az amerikai X faktorral,tényleg szánalmasak.
2011. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%

Hát, nekem azért tetszett.

Veronikát, LilC-t és az ikreket na meg Enikőt nem szeretem, de a többiekkel nekem nincs gondom, szerintem szépen énekeltek.

2011. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 kriszti78dk ***** válasza:
Lehet hogy szépen énekelnek,de nem valami átütősek.
2011. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Hát, nekem bejött.

Kivéve,akiket felsoroltam,na ők nem, de a többiek igen.

Mondjuk én ezt énekversenyként fogom fel, és most tényleg jó hangjuk van. Tominak, Andrásnak különösen,de Gyurcsik Tibinek is nagyon bejön, tetszik a hangszíne.

Sokáig tanultam zenét, így nem vagyok teljesen laikus, lehet,hogy én ezért fókuszálok ennyire erre és ezért tetszik nekem jobban:)

Ízlések és pofonok :)

2011. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az a rossz, hogy a válogatáson rengeteg elképesztő tehetség volt, de kiszórták őket. Malek, Geszti és Feró is csak az eladhatóságot nézte, ezért Malek tehetségtelen fiúkat választott be, hogy a csajok szavazzanak rá. Feró kiszórta Gubik Petrát, mert az ilyen igényes rockot éneklő lányra kevesebb az igény,mint az R'and b-re. Geszti is továbbjutott 2 hangtalan pasit, meg 2 aranyos lányt, pedig annyi jó csapat volt.

Így maradt Enikő és Vera, akik nagyon jók és esetleg Kocsis Tibor.(aki viszont azért nem tetszett, mert inkább volt musical énekes ma, mint sztár)

2011. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Tavaly meg a 2. vagy 3. legrosszabb nyerte meg a versenyt.

Szirota Dzsenifert meg képesek voltak kiszórni. Hihetetlen.

2011. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát az amcsi meg a brithez képest tényleg sehol nincs. Pont most néztem az amerikait, k. nagy hangok vannak ott. A "mi versenyzőink" ott sztem 1 fodulón sem jutnának tovább, max. 1.-en.


Amúgy a mezőny a tavalyihoz képest is borzasztó gyenge. Szerintem.

2011. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Enikő viszont ha kint születik ilyen hanggal meg is nyerné az amerikai vagy az angol X-et is.-ott 1000-szer jobban értékelnék őt. A többiek nagyon gyengék, ez tény.
2011. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Utolsó ezzel nagyon nem értek egyet.

Hallottam már ezerszer jobb amatőröket, akik nem csúszkálnak, végig tartják és egy fél hangot sem tévednek.

2011. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!