Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok Gyufához, a...

Mit szóltok Gyufához, a dadogós rapperhez, akit a Csillag születik 3 selejtezőjén láthattunk?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 23:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Először féltem, hogy hogy fog tudni rapperni, de kellemes csalódás volt.
2011. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát a rappelés nem volt annyira jó, csak azért kaptál fel, mert alapból nagyon dadog. Ez szerintem is érdekes és különös, de nekem ennyi nem elég ahhoz, hogy a csillag születikben hoszabbtávon szerepeljen.
2011. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%

Úristen, még egy selejtkutatós zenebohóc...lassan már több "sztár" lesz itt mint átlagember.


Kezdjük azzal, hogy Magyarországon rap NINCS. Másrészt a dadogás egyedül Scatman-nek állt jól, és Scatman vitte is valamire. Ezek nem fogják.

2011. ápr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Persze mint embert, nem bántom, de tényleg Magyarország leállhatna már ezzel a sztárgyártással. Minden szerencsétlent és külföldit megsajnálnak, már tényleg az a kisebbség, akinek nincs köze a médiához,és még 1 Tv-s szereplése sem volt.
2011. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Érdekesség gyanánt elmegy, de azért ő is hamar el fog tűnni a süllyesztőben.
2011. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy semmi helye a műsorban később. A rap jó volt, de nem kiemelkedő, semmi kiemelkedő nem volt benne,csak azért jutott tovább, meg azért kapták fel, mert amúgy dadog a gyerek.
2011. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én igazából nem is értem, hogy miért is juttatták tovább. Ha valaki dadog, de megtanul egy szöveget, azt már szépen, dadogás nélkül elő tudja adni, és ez alól egy dadogós ember sem kivétel. Szóval egyáltalán nem volt nagy szám. A hangja elment, de a kinézete alapján is látszik, hogy nem egy sztár alkat.

Az elején amúgy én azt hittem, hogy kajak beteg a gyerek, aztán mondták, hogy "csak" dadogott.

2011. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 gfero ***** válasza:
hát azt hogy ehhez a műsorhoz és nem csak ehhez gyenge.
2011. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kokakólalájt ***** válasza:
Én sajnálom szegényt. Remélem egyenesbe jön az élete de szerintem nem volt kimagasló a teljesítménye. Szeretem a rapet, de ez valahogy nem igazán fogott meg.
2011. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én nagyon sajnálom,de tetszett az előadása én is szeretem a rap és hip hop zenéket,és remélem h jóra fordul az élete,és akik szerint a dadogók nyomorékok és fogyatékosok azok tévednek és nem kell őket gúnyolni,hanem átérezni a sorsukat.elmondanám h én is dadogok,de már a vége felé járok és ha énekelni kell én se akadok meg.pár éve még rosszul voltam mikor iskolában beszélni vagy olvasni kellett és még a büfébe se mertem lemenni de mára bátran vállalok mindent.és elmondanám h ő egy 5 éves korában bekövetkezett epilepsziás roham miatt dadog a rohama mára megszűnt.úgyhogy aki csak egy szerencsétlen foggyosnak gondolja az magára vessen és jó lenne ha először átgondolná mindenki a helyzetét úgyhogy lelehet állni az ő és más dadogók csúfolásával.ha nem hiszitek el h epilepsziás rohamai voltak itt a videó amin elmondja önéletrajzát: [link]
2011. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!