Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek adtad volna a Csillag...

Kinek adtad volna a Csillag Születik fődíját és miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 06:18
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Laszló Attilának vagy a Tecának
2011. jún. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak, mert csak.
2011. jún. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szabó Ádámnak vagy az Appril Projectnek, mert nem sajnálat alapján döntök, hanem az alapján, hogy ki olt a legjobb.
2011. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Appril Projeknek, mert ők dolgoztak a legtöbbet. De a kölyöktől se sajnálom. Tecának semmiképp se, nincs hangja, cska azért jutott idáig, mert vak.
2011. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szabó Ádámnak vagy az Appril project-nek.

Tecát és Attilát csak nyomták, mert az egyik vak, a másik meg erdélyi. Húha, ha a csaj látó lett volna, rég kiesett volna, a kisrácon meg háborgok, mert szinte minden ilyen korú fiúnak ilyen hangja van.

2011. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
61%
László Attila is megérdemelte, ahogyan az Appril Projekt és Szabó Ádám is megérdemelhette volna, de hát csak egy győztes lehet. Teca helyett meg Mr. Joe-nak kellett volna a fináléba jutnia.
2011. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
László Attilának
2011. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" a kisrácon meg háborgok, mert szinte minden ilyen korú fiúnak ilyen hangja van."

Most nem kötekedni akarok, de azért van hangja a kissrácnak! Hol élsz te, hogy minden 14 évesnek ilyen az énekhangja? (Hollywood nem érvényes!)

2011. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mr.Joe,Ádám és Mónika,Everdance!

De szerettem volna ha mindenképp az Everdance nyer mivel már 2,5 éves korom óta táncolok,és én már csak tudom mennyi munka egy ilyen felkészülés...Nekem az is megy mint az apprilnek,és abban nincs akkora munka,mivel csak az emeléseken van a hangsúly,egyszerre mozogni nem kell!....

Folytassam?:)

2011. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az Appril Project-nek, vagy Szabó Ádámnak, de nem sajnálom a kissráctól sem.
2011. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!