Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a velemenyetek arrol hogy...

Mi a velemenyetek arrol hogy Eva Alekosz nelkul is ugyanilyen eros lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap errol volt szo az osszefoglaloban.

Eva onnmagaban is eros vagy mindenkepp kell melle valaki?


2011. ápr. 8. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírom Évát, elejétől fogva a kedvencem, de azért ezt nem tudom miért nem látja be. Szerintem is Alek nélkül nem lenne ilyen erős.
2011. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk szemelyes velemenyem az hogy nem feltetlen Alekosz miatt eros,lehetne barki mellete aki partner abban amit o "kepvisel".

Eva onnmagaban nem sok vizet zavarna a villaban,kell melle valaki,csak o ezt nem latja be.

2011. ápr. 8. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Olivér mellé is mindig kellett valaki, különben csak kuksolt volna az agressziójával. Éva is úgy lett ott valaki, hogy Olvér jó durván beszólt neki, közfelkiáltással kiutálták, majd megdicsőülve visszajött, mert túl nagyra volt méretezve a pofon Olivér részéről. Utána meg a legjobb cimbik lettek. Miért is? Önérdekből, a vissazjelzések ezt mutatták. Az agresszíveknek mindig kell egy szövetséges, különben "elszürkülnének" nagy alkalmazkodási kényszerükben.
2011. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Éva, Alekosz árnyékában akart eljutni a fináléba.Most kinyílt Éva csipája a harmadik győztes párbaj után, és azt hiszi hogy idekint népszerű.Úgy érzi már nincs igazán szüksége Alekra, egyedül is megáll a lábán.Ha tudná hogy csak azért nyerte meg a párbajt mert megmutatták az arcképeket, máris kisebb lenne az arca.
2011. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Thurston ***** válasza:

12:30


Mert az, hogy megmutatták az arcképeket mit változtat azon, hogy neki több szavazata volt? :'D

2011. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

13:01

azt valtoztatta, hogy amig meg nem mutattak, addig vegig Gigi vezetett. De ez mar annyira mindegy, amjd kiesnek ugyis, egy megnyeri oszt kesz.

Amugy Eva Alekosz nelkul nem lenne eros, mert szerintem sokan Alekosz miatt szavaztak ra, gondolom azert is kampanyolt neki Oli meg ezek, hogy Alekosz ne maradjon Eva nelkul, mert ugyan ugy Alekosznak is kell valaki, maskepp...namindegy

2011. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se lenne olyan népszerű Alekosz nélkül.
2011. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lelkitársak egymást használják a maguk erősítésére. Egyenként nem érnének semmit már, mert az egész bentlétük a félrehúzódott susmusból áll, hogy kit hogyan szapuljanak, és ki kire rakjon a kiválasztásnál. Más témájuk nem is akad, de a nézőket is ilyen módon tudják befolyásolni, hogy melyik ellenfelet miért kell utálni. Ha nem lennének ott egymásnak, kénytelenek lennének közvetlen a mikrofonnak és kameráknak előadni ezeket lényeges dolgokat, ahogy már Alkesz ezt máskor is megtette.
2011. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én majd arra leszek kíváncsi, hogy milyen nagy lesz a barátság/összetartás, ha csak -mondjuk- négyen maradnak.
2011. ápr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!