Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek VV Shadiról?

Mi a véleményetek VV Shadiról?

Figyelt kérdés

Nekem ő a legszimpatikusabb a villában, jó szívű, kedves, soha nem volt szemét senkivel. Talán egy kicsit naiv. Mit szóltok hozzá, hogy valószínűleg ő megy párbajozni? Szerintetek visszamenne?

(és légyszi, senkinek ne az legyen már a válasza, hogy ki nem szarja le a vv-t meg hasonlók, mert ez nem érdekel...)


2011. nov. 12. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Én utálom Shadit.. Olyan mint egy idegesítő kis darázs...Egyszerűen unszimpatikus úgy ahogy van. Ha ő megy párbajozni, akár kivel is, remélem ő marad kint!

Én Attila fan vagyok!:)

2011. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem semleges. Nem zavar de nem is szeretem különösebben. Szerintem még nem ő kéne kiessen. Előbb menjen Eszter, Vera és Csaba.
2011. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Attilának vannak jó poénjai, de sokszor nagyon bunkó tud lenni, ezért már nem annyira bírom. Pedig eleinte kedvenc volt nekem is, de ahogy viselkedik másokkal... egy ember nem lehet ekkora paraszt olyanokkal, akik semmit nem ártottak neki...
2011. nov. 12. 20:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem annyira idegesít, hogy arról fantáziálok, hogy az orra azért annyira lapos, mert valaki jól rácsapkodta a konyhaajtót. Helyettem is.


Persze, tudom, hogy nem.

2011. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök cuki! Én bírom a búráját.
2011. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is teljes mértékben semleges. Ha ottvan akkor ottvan,ha nincs akkor nincs,nem egy nagy karakter,már ha lehet ilyet mondani.
2011. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egy idegesítő barom !

én is azt mondom: hajrá!ATTILA!!!

2011. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan kényes, szinte rosszabb, mint Kinga meg Dia együtt...

Mindenbe beleköt, mindent felnagyít, eltúloz, igénytelen a haja, a fejének keretet adó szakállról nem is beszélve. Olyan a viselkedése, mint egy 60+-os nénié...

2011. nov. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Shadi online adásban gyakran alpáribb, mint bármelyik srácc benn az akolban. Tuskó a lányokkal is, csak azt nem teszik be az etsi műsorba...
2011. nov. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mert mit csinál? mondj már egy példát, légyszi, kíváncsi vagyok.
2011. nov. 17. 09:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!