Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bevállaltátok volna Alek és...

Bevállaltátok volna Alek és Béci undormányos feladatait?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 15:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah, mert hogy Alekosz a kedvencem, de Bécit sem irigyeltem. Ezek a dögök.... Áááááááá........... Szegények. Tényleg nem ezért mentek be. Vélemény? Ti mit vállalnátok be? Milyen bogarakat. Én mondjuk egy vödörnyi pillangót max. :D
2011. ápr. 8. 15:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Alekról nem hittem volna hogy bevállalja ezeket, deh bevállalta :D
2011. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azt se vállalnám be, hogy összezárjanak ennyi emberrel, ennyi időre. Azt meg hogy közbe megalázó helyzetekbe is hozzanak a műsor készítői, pláne nem.
2011. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ha lenne remények a főnyereményre, simán bevállaltam volna bármelyik feladatot. Bár Béci trutyiba való arcáztatása már nagyon durvának tűnt. Főleg, hogy még a száját is ki kellett benne nyitnia.

Megenni viszont már nem lennék hajlandó élő, vagy undorító dolgot.

2011. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán bevállaltam volna bármelyik feladatot, eddig csak az a Bécis trutyis volt, amitől viszolyogtam volna.
2011. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindent bavallalnek amiben nincs pok,szoval Beci feladatat elbuktam volna.
2011. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem is a Pókkal lenne bajom, de lehet hogy nagyközönség elött, TV-be bevállalnám... De rettegek tőle :D Alekoszé ment volna, ill. Bécié is (a pókig... :D)
2011. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

17:56 os vagyok.


Birtam ahogy Buci meg ratett egy lapattal.Meg eletemben nem probaltam legyozni a pokfobbiam,lehet megprobaltam volna,de aztan fel kellet volna locsolni az tuti.

2011. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én talán Alek feladatát vállaltam volna be, mert amikor a vízbe öntötték az állatokat valamennyire fel voltak ugye hígulva, bár a kígyónál megálltam volna.

Bécinél max azt vállaltam volna mikor a pókhoz kellett benyúlni, meg az angolnákhoz betenni a lábát.

Amúgy én Éva feladatát sem csináltam volna meg, főleg a patkányosat :D



Így jobban belegondolva elég besz*ri vagyok :DD

2011. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én egyik feladatot sem csináltam volna meg, inkább a koplalás, mint azok a rettenetes dögök. én utálom Bécit, de nagyon sajnáltam mikor bele kellet raknia a fejét abba az undormányba. bleee. na meg a pók. ááá. a bogarakat sem bírom, max a kígyónál mertem volna matatni de csak mert szerintem ezek idomított, vagy kábított állatok voltak.


nagyon szar ez a hét, én nagyon sajnálom őket, már vége lehetne, mert semmi kedvem ezt nézni.

2011. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!