Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy régi mese-sorozatot...

Egy régi mese-sorozatot keresek! Galaktikus futam, vagy mi a szösz, segítség?

Figyelt kérdés
Se cím, se semmi. Egyetlen névre sem emlékszem, mert nagyon kicsi voltam, viszont, ha jól rémlik, ez a mese sorozat a Fox kidsen...vagy talán a Jetixen ment. Igazán 3D-s, galaktikus, űrhajós, űrfutamos, versenyzős mese volt, aminek a főszereplője egy lány volt, rövid, tüsis, vöröses barna hajjal. A szereplőknek nem volt orruk xD A lányka arcán volt valami azt hiszem...vagy egy csík, vagy egy csillag, de volt valami. Zöld toppot meg gatyát viselt, de persze ilyen menő, galaktikus stílusu volt a cucca XD Amivel talán még segíthetek, hogy volt benne egy fekete-fehér csíkos pici, bajszos férfi benne, vmi nagy üzletember, vagy mi, ő volt az apja, de ez csak a történet végén derül ki-amúgy a lány azért akarja megnyerni a futamot, hogy bizonyítson neki, csak...csak valahogy mégis árvaházba került, onnan szökött meg. Az anyukája híres versenyző volt, de az egyik futamon meghalt. Hm...Csöppet Staw Wars jellegű, de nem annyira. Esetleg még vmi(így közbe jönnen az emlékek, szóval, bocsánat, hogy így összekutyulom xD): az űrhajója, amivel versenyzik a futamon olyan, mint a picúr Anakin első hajója a versenyen, amibe kiskorába benevezett: szimmetrikus, középen van a..ööö...na szóval ahova lehet ülni, meg irányítani, két oldalt hosszúkás motorok :D de ennyi, kész kifújt XD Ha esetleg rémlik ebből valami, írd meg, kérlek, már NAGYON régóta keresem :D
2011. ápr. 8. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Fúú..ez olyan ismerős!!:DD

De nemtudom..keresni fogom megígérem:DD

2011. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
X3 kösz
2011. ápr. 9. 15:52
 3/3 molnaristvan99 válasza:
oban csillagfutam, ha még keresi valaki
2012. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!