Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sokaktól hallom hogy milyen...

Sokaktól hallom hogy milyen jó az Édel Hotel c. show, mióta megy a Visata3-mon?

Figyelt kérdés
Van értelme elkezdeni nézni? Mert ha sokmindenről lemaradtam, akkor szerintem felesleges.
2011. ápr. 9. 14:58
 1/5 anonim válasza:

Éden Hotel a címe. :))

Bármikor bekapcsolódhatsz szeintem ebbe a népbutító baromságba. Utálom az ilyen műsorokat, a mi pénzünkön esznek, isznak, mulatnak, stb. az egyszerű, magamutogató bugyuta emberek. Tényleg nem lehetne értelmes műsorokat vetíteni??

2011. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam én is . Csak elírtam :D .


Éden Hotel .

2011. ápr. 9. 15:09
 3/5 anonim válasza:
Hát én 5 percig bírtam nézni egyik nap, szerintem hótt unalmas. Dumáltak-dumáltak egy feszt arról, hogy kit küldjenek haza, más nem történt. De lehet, hogy ha az elejétől nézném, nekem is izgalmasabb lenne. Meg persze az erotikus részek miatt is nézik, de ahhoz nem volt szerencsém.
2011. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó. Én sem az elejétől nézem. A Való világtól jobb legalábbis én úgy gondolom.

Ez az oldala itt jobban utána nézhetsz:

[link]

2011. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg tudod nézni a régi részeket is, szerintem sokkal jobb, mint a valóvilág, pedig azt is nézem.:)

Nézd meg az elejétől, úgy a jó.

2011. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!