Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem lenne igazságtalan ha...

Nem lenne igazságtalan ha visszamenne Olivér a villába?

Figyelt kérdés
Most tekintsünk el attól, hogy szimpatikus vagy nem.
2011. ápr. 11. 17:03
 1/7 A kérdező kommentje:
nem vendégként, hanem rendes játékosként
2011. ápr. 11. 17:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem rendes játékosként fogják visszaküldeni... -.- Csak vendégként. Nem raknak vissza kiesett játékost a végjátékra,gondolkozz már.:D
2011. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
de igen. A szavazás nem számít semmit, itt gyk-n is tucatjával írták a kérdéseket, hogy mindenki szavazzon rá stb. -.-" Úgy lenne az igazságos, hogy vagy senki sem megy vissza, vagy mindenki. De így, hogy ez a kis pondró megy vissza nagyon nem az.
2011. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazságtalan lenne szerintem, elvégre egy csomó infója van a külvilágról. Nem lenne fair, de egyébként se hiszem, hogy lenne esélye nyerni.
2011. ápr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Hey emberek! Ki mondta nektek ,hogy Olivér visszamegy játékosként?? Nem is értem ,ez miért merült fel bárkiben! Csak lehetett szavazni ,hogy ki hiányzik legjobban a villából ,és úgy gondolom hogy azért,mert visszaküldik pár napra VENDÉGKÉNT! Akkor most miről is beszélünk? :)
2011. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendes játékosként bárki menne vissza a kiesettek közül, az igazságtalan lenne. Vendégként pedig bárki bemehetne, az sem lenne igazságtalan. Nem értem honnan jött ez a baromság? Egyértelmű, hogy rendes játékost már nem tesznek be.
2011. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

miért olyan nehéz felfogni, hogy senkit nem fognak visszatenni???!! Max bemehet 1 órára vendégként vagy valami, de még az sem biztos mi a f a sz t kombináltok????

komolyan ti mind 5 évesek vagytok? met szerintem 5 éven felül ilyen baromság meg se fordul senki fejében, hogy visszarakják játszani. -.-

2011. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!