Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem "igazságtalan"...

Csak szerintem "igazságtalan" az idei X-faktor? Bővebben

Figyelt kérdés

Az összes tehetség kipotyog míg akiknek semmi hangjuk nincs azok simán továbbjutnak. Gondolok itt az Ikrekre, Rocktenors.

Való igaz, hogy tegnap nem nyujtott valami jót Demes Tomi, de Lil C se valami nagy szám, főleg nem ahogy a Grenadet énekelte!

Meg hogy múlt héten is Gyurcsík Tibi kiesett. Nagyon sokat ki lehetett volna hozni belőle szerintem!


2011. okt. 23. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj h a nézők, nem feltétlenül a tehetségre szavaznak... Hanem arra aki jól néz ki, vagy aranyos... :/
2011. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak igaza van, jó példa rá az ikrek. Hangjuk az egy nagy nulla, de hát jól néznek ki és csak ezért vannak még mindig bent.
2011. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az egész úgy szar, ahogy van.

A válogatókon valóban ők tűntek ki (a 12), tehetségesek voltak. De most az élő adásokban, talán a hangosítás miatt, de hamis lett az összes. 100-ból kétszer ha eltalálják a hangokat. Ott lehet, hogy még jól is szól, mert halálra dicsérik őket a mentorok, de itthon borzasztó hallgatni.

2011. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát nemtudom vhogy nekem már ettől az egésztől kezd elmenni a kedvem egyre inkább azt érzem h a protekció számít meg "kit tudnak jól menedzselni" meg hogy lehet az h a csillagszületikben bizonyos emberek semeddig se jutottak az x-faktorba pedig hű de nagy tehetségek? nekem vhogy ez a magyarországi nem x-faktor, nekem pl az olyan a tehetség mint Leona Lewis vagy pl a JLS ha,nem azért de nemhogy hasonlítani még a közelébe sincsenek az itteni "tehetségek" sajnálatos....
2011. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek, pl.az ikreket már az első élőn ki kellet volna ejteni!!! Nem rossz, de vannak jobbak, de ennek ellenére még ott vannak. A Tibit én is nagyon sajnáltam...:(

Valószinű az lehet a baj, hogy a nézők döntenek és a nézők nagy százaléka a tinik....

De mondjuk én a Vastag Csabának se adtam volna az első helyet....

2011. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát igen a hangsúly tényleg a nézőkön van akik elolvadnak egy "jócsávótól" És nem a tehetség győz..

És igen ez már az első X-faktorban is érződött mikor Vastag Csaba megnyerte!

2011. okt. 23. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:

bunda az egész

egy nagy színi előadás, egy tragikomédia

2011. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
inkább komédia
2011. okt. 23. 17:23
 9/9 anonim válasza:

elolvadnak egy "jócsávótól"

akkor tavaly Király L norbi miért került be?


nem azért mert helyes. hanem. vicces? érdekes?

Ennyi erővel Oltyán Attilának is helye lett volna, annyi különbséggel hogy neki még hangja is volt, s ki is nézett valahogy :)

2011. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!