Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kihez mit szólnál, ha megnyern...

Kihez mit szólnál, ha megnyerné a VV-t?

Figyelt kérdés

Tehát mit szólnál, ha Béci, mit szólnál, ha Anikó, Alekosz, Jerzy vagy Éva. Külön külön.


és ne úgy hogy pl Béci rajongó vagy és azt írod Bécinek örülnél a többi meg szar meg ilyenek, hanem mindenkinél egyenként véleményezd. Köszi.


2011. ápr. 11. 18:28
 1/9 A kérdező kommentje:

Én:

Anikó: szerintem nagy szrkavaró, de aranyos csaj nem bírom, de nem lennék csalódott ha ő nyerne.

Jerzy: én őt nagyon bírom, tök örülnék ha nyerne, max csak Gigi miatt nem örülnék annyira.

Éva: bár nekem semmi bajom vele, nem örülnék neki, mert kicsit amúgy is el van szállva és csakis alekosznak köszönheti, hogy egyáltalán még bent van.

Béci: én őt nem szeretem, neki nem örülnék a legjobban, mert nem tartom őszintének, pl hogy szegények, közben pedig nagyon nem így van stb..ű

Alekosz: lehet utálni, de a VV nélküle egy nulla lett volna, megérdemli hogy megnyerje.

2011. ápr. 11. 18:32
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Alekosz csinálja a showt. Egyértelműen többet lehet rajta röhögni, mint az összes többin együttvéve. Emellett tud nagyon komoly is lenni csak sokan nem értik meg. Nagyon egyedi stílusa van ami megosztóvá teszi. Mindíg minden körölmények között ő érdemli meg legjobban de egyáltalán nem biztos h ő nyeri.

Éváról Anikóról ugyanaz a véleményem, mint a kérdezőnek. Jerzy akapjában véve nem rosszindulatú csak nagyon buta és befolyásolható amit a Ráczok ki is használtak.

Bécinek nagyon nem örülnék, de látok rá esélyt, hogy ő nyeri elnézve a mai társadalmat akiknek szimpatikus ez a fajta álszentség és öntelt stílus.

2011. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Béci: Őt szeretném, hogy megnyerje, mert megérdemli a nyereményt, megdolgozott érte. Ő volt a villában a legrendesebb, legszorgalmasabb. Az meg hogy félig roma nem érdekel, csak a mániákus rasszistákat érdekli itt a gyk-n, de ez őket minősíti. Százszor jobb ember Bécui az összesnél.


Anikó: Nem szeretném, hogy ő nyerje, mert igazából semmit nem csinált a villában, csak a feszültséget szítta a villában.


Jerzy: Őt sem szeretném, mert nem elég erős karakter, és szerintem ő már eleged nyert a villában pl. barátokat, hírnevet stb.


Éva: álszent dög, nem érdemel az semmit. Irigy mint a fene. Csalással jutott most is tovább, rég kinnt lenne a helye.


Alekosz: Az egy elmebeteg. Nem szabadna onnan kiengedni, mert veszélyes a társadalomra. Azt hiszi, hogy egy felsőbbrendű lény, közben pedig butább mint a jerzy 20x-a. És még ő okít ki mindenkit. Olyan szavakat használ, amik nem is illenek abba a szövegkörnyezetbe, és nem is érti mit jelentenek. Csak hogy okosabbnak látszon azért használja -.- szánalmas az az "ember".. Nem értem sokan miért szeretik, egy vicces beszólása sem volt, csak másokat fikáz le, mikor nem is lenne rá oka..

2011. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem volt csalás, ezt hagyjuk már -.- de amúgy szerintem is már ki kellett volna esnie.
2011. ápr. 11. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
akkor azt minek lehet nevezni, hogy mikor korábban sosem mutatták meg fényképpel az eredményt (ami semmilyen szavazós műsorban nem divat), most hirtelen mikor gigi-t akarják kiejteni berakják a fényképeket és hopp, hirtelen meg is nyeri az éva. Akkor mondj jobb szinonímát a csalásra.
2011. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

18:54

Ez az előző szériákban is így volt a vége felé, de ez már ki lett vesézve...

2011. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ahogy az előttem író is mondja tökéletesen az előző VV-kben is ez volt, számítani lehetett erre, ezt csak a 10 évesek nem tudják akik a régi VV-knél még meg sem voltak tervezve, de kössetek bele mindenbe, nem volt csalás, és tényleg nem azért mondom mert bírom Évát, mert nagyon rühellem, de ami úgy van az úgy van.
2011. ápr. 11. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Alekoszra szavaznék ha nem indulna neki a párkereső show.

Jerzi nagyon rossz oldalát mutatta sokáig, csak most, a vége felé kezdett el egyre több jó beszólása és jó húzása lenni.

Anikó sokszor nagyon aranyos, de egyébként legtöbbször nagyon libaként viselkedik. Kavar össze-vissza,teljesen meglepő, hogy az ő iq tesztje lett a leg jobb, mert nagyrészt egyáltalán nem ahhoz méltóan gondolkodik, viselkedik. Most is hogy fel van háborodva, hogy az Éva "merte" másra rakni a jelet. Nem fogja fel, hogy ebben a műsorban mindenki maga miatt van, és nem a másik előre jutását fogja segíteni. Pláne nem itt a vége felé.

Béci sokszor nagyon mély érzésűnek tűnik, viszont sokszor nagyon nagyképűnek. És mivel úgy érzem, hogy a való életében az utóbbi dominál, így ő is kilőve.

Tehát marad Éva. Mikor épp nem idegbeteg, olyankor nagyon aranyos tud lenni. Ő valóban csak egy emberrel foglalkozik. Oké, Anikónak is tette többször a szépet és utána mégis mindig kibeszélte, viszont Alekkal ilyet soha nem csinált. Neki szemtől-szembe mondta meg a jó és rossz véleményét egyaránt, és mikor fel akarta használni a saját javára, akkor is nyíltan a szemébe megmondta. Az meg hogy taktikázik, hát rendben van. Csak taktikával lehet eljutni a fődíjig.

2011. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Alekosznak nem orulnek,sunyi alaknak tartom aki a ripotszobaban es a tereszon mindenkit kritizal,de a villaban nem nagyon van konfliktusa,mert nem mondja el az embereknek a velemenyet.


Eva,neki sem orulnek,meg rosszabb mint Alekosz.


Jerzy,neki orulnek,talan o a legrendesebb bent.


Beci,attol fugg ki ellen nyerne,ha Alekoszt gyozne le orulnek.


Aniko,vele ugy vagyok hogy mindegy,bennem semmi erzest nem vallt ki.

2011. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!