Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Éva annyira tud örülni...

VV Éva annyira tud örülni meglepetéseknek, dolgoknak, hogy majdnem szívrohamot kap és fetreng a földön örömében, mit gondoltok ha megnyerné a játékot akkor bekattanna teljesen mint anno BB Évi?

Figyelt kérdés
:DD Én soha nem ismertem olyan embert aki ennyire tud örülni dolgoknak:))) Félek ha nyerne bele bolondulna:))))
2011. ápr. 19. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Én csak remélni tudom, hogyha megnyeri(bár erre kevés esélyt látok), akkor nem fog úgy járni mint BB Évi! De azt előre senki se tudja megmondani, hogy kiből, mint hoz ki egy ekkora nyeremény!
2011. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
ez már nekem is eszembejutott ugyh remélem nem nyeri meg mert neez legyen a példa amitö csinál,vagynem csinál
2011. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Az en meglatasom szerint ez nem valodi orom hanem rajatszas,ugyanugy mint mikor sirni probal,hisztizik.
2011. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Utolso vagyok.


Ha veszit abba is belebolondul,szoval mindegy.Orvosi segitsegre lenne szuksege.

2011. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Éva megjátssza magát, nagy színésznő, nem valódi öröm ez, ja és remélem a döntő előtt kiesik!
2011. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Éva azt hiszem nem egészen normális ember. Bár ő nagyon okosnak tartja magát, valójában buta is. Hogy a hiúsága is akkora érzelmi kitörést okozhat nála, mint a legutóbbi sms-ek felolvasásánál is történt, már nagyon beteges dolog. Még talán szánnám is, ha egyébként nem lenne olyan számító, önző és rosszindulatú.
2011. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!